Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Bravo B5089 sekáčik potravín biela Bravo B5089 sekáčik potravín biela
Bravo B5089 sekáčik potravín biela. Pri príprave rôznych pokrmov môžete šetriť čas aj svoju energiu pomocou efektívneho sekanie, ku ktorému slúži 2 ostré nože. Sekáčik behom chvíľky upraví zeleninu na požadovanú veľkosť. U tohto praktického a účinného pomocníka sa nezabudlo ani na moderné a elegantný dizajn. Pre komfortnú obsluhu je vybavený dostupným tlačidlom pre pohotové spustenie a bezpečné vypnutie jeho stlačením. Výhodou sekáčika je jednoduchá, ľahká obsluha s možnosťou okamžitého použitia a minimálneho priestoru pre skladovanie.
0,0 0
15
4Home Domáce spotrebiče Mixéry a šľahače Sekáčiky Bravo B5089 sekáčik potravín biela

Bravo B5089 sekáčik potravín biela

Bravo B5089 sekáčik potravín biela

Dostupnosť: Vypredané

PopisBravo B5089 sekáčik potravín biela. Pri príprave rôznych pokrmov môžete šetriť čas aj svoju energiu pomocou efektívneho sekanie, ku ktorému slúži 2 ostré nože. Sekáčik behom chvíľky upraví zeleninu na požadovanú veľkosť. U tohto praktického a účinného pomocníka sa nezabudlo ani na moderné a elegantný dizajn. Pre komfortnú obsluhu je vybavený dostupným tlačidlom pre pohotové spustenie a bezpečné vypnutie jeho stlačením. Výhodou sekáčika je jednoduchá, ľahká obsluha s možnosťou okamžitého použitia a minimálneho priestoru pre skladovanie.

Farba: biela
Hmotnosť: 2 kg
Materiál: plast
Objem nádoby: 0,38 l
 104841
Zdieľať
bravo

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť