Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Bref WC Duo Aktiv original Pine, 2 ks náplň (3x60ml) Bref WC Duo Aktiv original Pine, 2 ks náplň (3x60ml)
Bref duo aktív je dvojkomorový WC blok, ktorý sa používa pre automatické, preventívne a hygienické ošetrovanie WC misy. Prečo tak skvele funguje? Prvá komora obsahuje účinné látky zaručujúce hygienickú čistotu. V druhej komore je pripravený parfém. Výhodou tohto systému je, že parfum a čistiace zložky sa po celú dobu užívania uvoľňujú sa rovnakou intenzitou.Navíc vďaka svojim dvom komorám ponúka Bref Duo aktív väčšiu koncentráciu parfumu a čistiacich látok ako bežné bloky s jednou komorou.Varovanie:Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje cineol, 2-methylundekanal. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare.Po kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.Pri zasiahnutí očí niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.Zloženie:15-30% aniónové povrchovo aktívne látky<5% neiónové povrchovo aktívne látkyparfumy (coumarin, limonene, linalool)CLP regulation:výkričníkvarovanie
4,0 3
3
4Home Upratovanie Upratovacie a čistiace prostriedky Čističe odpadu a WC Bref WC Duo Aktiv original Pine, 2 ks náplň (3x60ml)

Bref WC Duo Aktiv original Pine, 2 ks náplň (3x60ml)

Bref WC Duo Aktiv original Pine, 2 ks náplň (3x60ml)

3 hodnotenia
3,39 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 2 ks
U vás: pondelok 23. 10. 2017   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 3 Pohodáčiky

PopisBref duo aktív je dvojkomorový WC blok, ktorý sa používa pre automatické, preventívne a hygienické ošetrovanie WC misy. Prečo tak skvele funguje? Prvá komora obsahuje účinné látky zaručujúce hygienickú čistotu. V druhej komore je pripravený parfém. Výhodou tohto systému je, že parfum a čistiace zložky sa po celú dobu užívania uvoľňujú sa rovnakou intenzitou.Navíc vďaka svojim dvom komorám ponúka Bref Duo aktív väčšiu koncentráciu parfumu a čistiacich látok ako bežné bloky s jednou komorou.
 
Varovanie:
Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje cineol, 2-methylundekanal. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare.
Po kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.
Pri zasiahnutí očí niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.
 
Zloženie:
15-30% aniónové povrchovo aktívne látky
<5% neiónové povrchovo aktívne látky
parfumy (coumarin, limonene, linalool)
 
CLP regulation:
výkričník
varovanie

Objem (ml): 60 ml
Počet kusov v sade: 3 ks
 800988
Bezpečnostní list 800988.pdf
Zdieľať
bref

Hodnotenie

4,0 (3 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť