Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml
Cif na vodný kameň čistiaci sprej účinne odstraňuje vodný kameň a ostatné odolné nečistoty v kúpeľni a zabezpečuje tak starostlivosť o čistené povrchy. Tento sprej ocenia všetci, ktorí preferujú rýchly a jednoduchý upratovanie. Vďaka tejto revolučnej novinke bude upratovanie kúpeľne jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Čistiaci sprej totiž stačí len nastriekať na znečistený povrch, zotrieť handričkou a kúpeľňa bude ihneď žiariť čistotou! Povrchy v kúpeľni budú krásne čisté a lesklé. Praktická fľašu s rozprašovačom Vám navyše skvele padne do ruky!Kúpeľňa je jedným z najdôležitejších a najnavštevovanejších miest našich bytov a domov. Keďže v nej trávi celá rodina veľa času, musíme venovať náležitú starostlivosť aj jej upratovania. Ak chcete rýchlo a účinne zatočiť s vodným kameňom a ďalšími odolnými nečistotami, vyskúšajte nový čistiaci sprej Cif na vodný kameň.
4,0 7
4

Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml

Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisCif na vodný kameň čistiaci sprej účinne odstraňuje vodný kameň a ostatné odolné nečistoty v kúpeľni a zabezpečuje tak starostlivosť o čistené povrchy. Tento sprej ocenia všetci, ktorí preferujú rýchly a jednoduchý upratovanie. Vďaka tejto revolučnej novinke bude upratovanie kúpeľne jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Čistiaci sprej totiž stačí len nastriekať na znečistený povrch, zotrieť handričkou a kúpeľňa bude ihneď žiariť čistotou! Povrchy v kúpeľni budú krásne čisté a lesklé. Praktická fľašu s rozprašovačom Vám navyše skvele padne do ruky!
Kúpeľňa je jedným z najdôležitejších a najnavštevovanejších miest našich bytov a domov. Keďže v nej trávi celá rodina veľa času, musíme venovať náležitú starostlivosť aj jej upratovania. Ak chcete rýchlo a účinne zatočiť s vodným kameňom a ďalšími odolnými nečistotami, vyskúšajte nový čistiaci sprej Cif na vodný kameň.

Objem (ml): 750 ml
 800994
Zdieľať
cif

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť