Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nástenné hodiny Africký podvečer Nástenné hodiny Africký podvečer
Hodiny v nápaditých dekoroch môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým dekoračným doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériu AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Keď slnko zapadá a tma preberá vládu nad svetom, môžu sa diať podivuhodné veci. Svoje o tom vie aj osamelý muž, ktorý na tajuplnom obrázku nástenných hodín hľadí do nadchádzajúcej noci. Možno stojí na stráži a stráži svoj kmeň pred nepriateľmi. Na čo presne myslí, sa však môžeme len domýšľať.
0,0 0
13
4Home Bytové doplnky a dekorácie Hodiny a budíky Nástenné hodiny Nástenné hodiny Africký podvečer

Nástenné hodiny Africký podvečer

Nástenné hodiny Africký podvečer

Dostupnosť: Vypredané

PopisHodiny v nápaditých dekoroch môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým dekoračným doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériu AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

Keď slnko zapadá a tma preberá vládu nad svetom, môžu sa diať podivuhodné veci. Svoje o tom vie aj osamelý muž, ktorý na tajuplnom obrázku nástenných hodín hľadí do nadchádzajúcej noci. Možno stojí na stráži a stráži svoj kmeň pred nepriateľmi. Na čo presne myslí, sa však môžeme len domýšľať.

Hĺbka (cm): 2 cm
Šírka (cm): 22 cm
Výška (cm): 22 cm
 501201
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť