Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Dekoratívne nástenné hodiny Modré zátišie Dekoratívne nástenné hodiny Modré zátišie
 originálny motív kryštálový hodinový strojček ručná práca Nástenné hodiny s dekorom ladeným do jemných modrých farieb môžu byť originálnym darčekom alebo krásnym doplnkem do interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Rozmery: 220 x 220 x 20 mm, balené v bielej škatuľke s vekom o rozmere 235 x 235 x 40 mm Modrá je farbou, ktorá nám pripomína more, nebo nad nami a pristane aj kvetinám, treba chrpám. Modrou farbou sa tiež ľudia radi obklopujú vo svojom domove. Je totiž veľmi upokojujúce a vyjadruje nehu, vernosť a pocit slobody. Ako sa správne spieva - modrá je dobrá!
0,0 0
13
4Home Bytové doplnky a dekorácie Hodiny a budíky Dekoratívne nástenné hodiny Modré zátišie

Dekoratívne nástenné hodiny Modré zátišie

Dekoratívne nástenné hodiny Modré zátišie

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • originálny motív
  • kryštálový hodinový strojček
  • ručná práca

Nástenné hodiny s dekorom ladeným do jemných modrých farieb môžu byť originálnym darčekom alebo krásnym doplnkem do interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň.

Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

Rozmery: 220 x 220 x 20 mm, balené v bielej škatuľke s vekom o rozmere 235 x 235 x 40 mm

Modrá je farbou, ktorá nám pripomína more, nebo nad nami a pristane aj kvetinám, treba chrpám. Modrou farbou sa tiež ľudia radi obklopujú vo svojom domove. Je totiž veľmi upokojujúce a vyjadruje nehu, vernosť a pocit slobody. Ako sa správne spieva - modrá je dobrá!

 501217
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť