Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Dyson DC45 Animal pro vysávač Dyson DC45 Animal pro vysávač
Nový vysávač Dyson Digital Slim ™ Animal Pro s predĺženou dobou vysávanie až 20 minút so zvýšeným konštantným sacím výkonom, ktorý zaisťuje Dyson Digital Motor. Prepracovaný elektrický rotačná kefa s karbónovými vláknami disponujúci dvojnásobným výkonom. Vysávač nabíce dve úrovne sania a možno ho zavesiť Aj na stenu, aby bol vždy po ruke a pripravený na použitie.Vysávače Dyson získali certifikáciu organizácie Service Allergie Suisse. Dyson DC45Animal pre bol navrhnutý tak, aby zvládal náročné úlohy, odstraňoval vlasy Aj zašliapané nečistoty. Elektrický rotačná minikarátč slúži na odstránenie pracu Aj nečistôt z čalúnenia a tiež v stiesnených priestoroch. Technológia Root Cyclone ™ zaisťuje sania bez straty sacieho výkonu. Na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 20 minút pri konštantnom výkone 28 Wattov. Pri maximálnej 100 Wattovej úrovni zvládne vysávať až 6 minút.Príslušenstvo: vysávač DC45 trubice elektrický motorový rotačná kefa elektrický motorový rotačná mini kefa kombinovaná kefová štrbinová hubica nikel - Mangán - Kobaltový akumulátor nabíjací adaptér úchyt na stenu predmotorový prací filter ( inštalovaný vo vysávači )
0,0 0
400
4Home Upratovanie Vysávače Akumulátorové vysávače Dyson DC45 Animal pro vysávač

Dyson DC45 Animal pro vysávač

Doprava zadarmo

Dyson DC45 Animal pro vysávač

Dostupnosť: Vypredané

PopisNový vysávač Dyson Digital Slim ™ Animal Pro s predĺženou dobou vysávanie až 20 minút so zvýšeným konštantným sacím výkonom, ktorý zaisťuje Dyson Digital Motor. Prepracovaný elektrický rotačná kefa s karbónovými vláknami disponujúci dvojnásobným výkonom. Vysávač nabíce dve úrovne sania a možno ho zavesiť Aj na stenu, aby bol vždy po ruke a pripravený na použitie.
 
Vysávače Dyson získali certifikáciu organizácie Service Allergie Suisse. Dyson DC45Animal pre bol navrhnutý tak, aby zvládal náročné úlohy, odstraňoval vlasy Aj zašliapané nečistoty. Elektrický rotačná minikarátč slúži na odstránenie pracu Aj nečistôt z čalúnenia a tiež v stiesnených priestoroch. Technológia Root Cyclone ™ zaisťuje sania bez straty sacieho výkonu. Na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 20 minút pri konštantnom výkone 28 Wattov. Pri maximálnej 100 Wattovej úrovni zvládne vysávať až 6 minút.
 
 
 
Príslušenstvo:
 
 • vysávač DC45
 • trubice
 • elektrický motorový rotačná kefa
 • elektrický motorový rotačná mini kefa
 • kombinovaná kefová
 • štrbinová hubica
 • nikel - Mangán - Kobaltový akumulátor
 • nabíjací adaptér
 • úchyt na stenu
 • predmotorový prací filter ( inštalovaný vo vysávači )

 

Hĺbka (cm): 20,8 cm
Hmotnosť: 2,3 kg
Objem vrecka/nádoby: 0,35 l
Šírka (cm): 25 cm
Výška (cm): 121,4 cm
 214667
Zdieľať
dyson

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť