Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
panvica s keramickým povrchom panvica s keramickým povrchom
 Panvice s keramickým povrchom sa vyznačujú vysokou odolnosťou a trvalejšom nepriľnavým povrchom. Viacvrstvový nepriľnavý povrch je viac odolný proti poškriabaniu a aj pri používaní pri vysokých teplotách je nepriľnavá funkcia trvalejšia. To napomáha ľahšiemu varenie a údržbe. Dokonalá tepelná vodivosť a vysoká odolnosť znamenajú skvelú použiteľnosť pri varení i dusenie. Panva je odolná proti nárazu a deformácii tvaru. Samozrejmosťou je dokonale tepelne izolovaná rukoväť. Ponúkame niekoľko veľkostí: pr. 24 cm, pr. 26 cm, pr. 28, hranatá 28 cm, WOK 26 a 28 cm. Elektrika: Áno. Plyn: Áno. Sklokeramika: Áno. Indukcia: Nie. Umývačka: Nie.
0,0 0
23
4Home Kuchyňa a jedáleň Panvice Keramické panvice panvica s keramickým povrchom

panvica s keramickým povrchom

panvica s keramickým povrchom

Dostupnosť: Vypredané

PopisPanvice s keramickým povrchom sa vyznačujú vysokou odolnosťou a trvalejšom nepriľnavým povrchom. Viacvrstvový nepriľnavý povrch je viac odolný proti poškriabaniu a aj pri používaní pri vysokých teplotách je nepriľnavá funkcia trvalejšia. To napomáha ľahšiemu varenie a údržbe. Dokonalá tepelná vodivosť a vysoká odolnosť znamenajú skvelú použiteľnosť pri varení i dusenie. Panva je odolná proti nárazu a deformácii tvaru. Samozrejmosťou je dokonale tepelne izolovaná rukoväť. Ponúkame niekoľko veľkostí: pr. 24 cm, pr. 26 cm, pr. 28, hranatá 28 cm, WOK 26 a 28 cm.

  • Elektrika: Áno.
  • Plyn: Áno.
  • Sklokeramika: Áno.
  • Indukcia: Nie.
  • Umývačka: Nie.

Materiál: keramika
 150043
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť