Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Guzzanti GZ 361 elektrická rúra s ventilátorom Guzzanti GZ 361 elektrická rúra s ventilátorom
Elektrická rúra na pečenie s ventilátorom Guzzanti GZ 361 má veľký vnútorný priestor s objemom 36 litrov. Horný (650W) a spodnej (650W) vykurovacie teleso. Turbo funkcie pre rovnomernú cirkuláciu horúceho vzduchu. Funkcia rozmrazovania. Horné a dolné vyhrievacie teleso s ventilátorom. Vyškove nastaviteľný plech na pečenie. 90 minútový časový spínač. Ľahko udržiavateľný, smaltovaný vnútorný plášť rúry. Plynulé nastavenie teploty v rozsahu 40 ° C - 260 ° C. Smaltovaný plech na pečenie a Cr-Ni rošt. Žiaruvzdorná sklenené dvierka so silikónovým tesnením. Nerezový panel, matný čierny povrch rúry.
0,0 0
121
4Home Domáce spotrebiče Rúry a variče Elektrické rúry Guzzanti GZ 361 elektrická rúra s ventilátorom

Guzzanti GZ 361 elektrická rúra s ventilátorom

Doprava zadarmo

Guzzanti GZ 361 elektrická rúra s ventilátorom

Dostupnosť: Vypredané

PopisElektrická rúra na pečenie s ventilátorom Guzzanti GZ 361 má veľký vnútorný priestor s objemom 36 litrov. Horný (650W) a spodnej (650W) vykurovacie teleso. Turbo funkcie pre rovnomernú cirkuláciu horúceho vzduchu. Funkcia rozmrazovania. Horné a dolné vyhrievacie teleso s ventilátorom. Vyškove nastaviteľný plech na pečenie. 90 minútový časový spínač. Ľahko udržiavateľný, smaltovaný vnútorný plášť rúry. Plynulé nastavenie teploty v rozsahu 40 ° C - 260 ° C. Smaltovaný plech na pečenie a Cr-Ni rošt. Žiaruvzdorná sklenené dvierka so silikónovým tesnením. Nerezový panel, matný čierny povrch rúry.
 

Hĺbka (cm): 44 cm
Hmotnosť: 9,2 kg
Príkon: 1300 W
Šírka (cm): 52 cm
Výška (cm): 33 cm
 192010
Zdieľať
guzzanti

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť