Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
ETA 5590 90030 rýchlovarná kanvica Aneta, béžová ETA 5590 90030 rýchlovarná kanvica Aneta, béžová
Rýchlovarná kanvica ETA Aneta 5590 s objemom 1,7 l v béžovom prevedení je vybavená skrytým vyhrievacím telesom s plochým nerezovým dnom, ktoré výrazne uľahčuje údržbu.Nezabudlo sa aj na bezpečnosť, takže kanvica je vybavená dvojnásobným bezpečnostným systémom proti prehriatiu pri chode na prázdno a signalizáciou zapnutého stavu. Veľmi praktický je tiež obojstranný vodoznak, podľa ktorého je na prvý pohľad vidieť hladina vody bez ohľadu na to, v akej ruke kanvicu držíte.ETA Aneta má v podstavci premyslený priestor pre napájací kábel, ktorého dĺžku si navyše môžete podľa potreby prispôsobiť. Oblé a ľahko prístupné časti kanvice potom uľahčujú jej povrchovú údržbu.ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 3 roky na konektor.
0,0 0
38
4Home Domáce spotrebiče Rýchlovarné kanvice ETA 5590 90030 rýchlovarná kanvica Aneta, béžová

ETA 5590 90030 rýchlovarná kanvica Aneta, béžová

ETA 5590 90030 rýchlovarná kanvica Aneta, béžová

Dostupnosť: Vypredané

PopisRýchlovarná kanvica ETA Aneta 5590 s objemom 1,7 l v béžovom prevedení je vybavená skrytým vyhrievacím telesom s plochým nerezovým dnom, ktoré výrazne uľahčuje údržbu.
 
Nezabudlo sa aj na bezpečnosť, takže kanvica je vybavená dvojnásobným bezpečnostným systémom proti prehriatiu pri chode na prázdno a signalizáciou zapnutého stavu. Veľmi praktický je tiež obojstranný vodoznak, podľa ktorého je na prvý pohľad vidieť hladina vody bez ohľadu na to, v akej ruke kanvicu držíte.
 
ETA Aneta má v podstavci premyslený priestor pre napájací kábel, ktorého dĺžku si navyše môžete podľa potreby prispôsobiť. Oblé a ľahko prístupné časti kanvice potom uľahčujú jej povrchovú údržbu.
 
ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 3 roky na konektor.

Farba: béžová
Materiál: nerez
Objem (l): 1,7 l
Príkon: 2200 W
 106663
Zdieľať
eta

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť