Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fieldmann FZF 2001-E vysávač záhradný elektrický Fieldmann FZF 2001-E vysávač záhradný elektrický
Záhradný vysávač Fieldmann FZF 2001-E patrí k veľmi obľúbeným pomocníkom využiteľným ako na záhrade v okolí domu, či na dielni pre upratovanie spadnutého lístia, alebo iných nečistôt. Vysávač kombinuje v jednom jedinom prístroji tri funkcie: fúkanie s rýchlosťou vzduchu 270 km/h; vysávanie so sacím výkonom 13,5 m3/min a drvenie (mulčovací podiel 10:1). Vysávač je vybavený vodiacim kolieskom a textilným popruhom pre pohodlnú manipuláciu a prácu s minimálnou námahou. Zberný vak zo špeciálneho textilného materiálu má kapacitu 45 litrov a po naplnení ho možno ľahko uvoľniť, odňať a po vyprázdnení znovu upnúť len jedným zacvaknutím západky. Technické parametre: funkcie: fúkanie, drvenie, vysávanie príkon: 2600 W rýchlosť vzduchu: 270 km/h zberný vak: 45 l - jednoduché uchytenie vaku jedným zacvaknutím nastaviteľná dĺžka sacieho tubusu vodiace koliesko, nastaviteľný popruh
3,0 1
38
4Home Záhrada a hobby Záhradná technika Vysávače lístia Fieldmann FZF 2001-E vysávač záhradný elektrický

Fieldmann FZF 2001-E vysávač záhradný elektrický

Fieldmann FZF 2001-E vysávač záhradný elektrický

Dostupnosť: Vypredané

PopisZáhradný vysávač Fieldmann FZF 2001-E patrí k veľmi obľúbeným pomocníkom využiteľným ako na záhrade v okolí domu, či na dielni pre upratovanie spadnutého lístia, alebo iných nečistôt.

Vysávač kombinuje v jednom jedinom prístroji tri funkcie: fúkanie s rýchlosťou vzduchu 270 km/h; vysávanie so sacím výkonom 13,5 m3/min a drvenie (mulčovací podiel 10:1).

Vysávač je vybavený vodiacim kolieskom a textilným popruhom pre pohodlnú manipuláciu a prácu s minimálnou námahou. Zberný vak zo špeciálneho textilného materiálu má kapacitu 45 litrov a po naplnení ho možno ľahko uvoľniť, odňať a po vyprázdnení znovu upnúť len jedným zacvaknutím západky.

Technické parametre:

  • funkcie: fúkanie, drvenie, vysávanie
  • príkon: 2600 W
  • rýchlosť vzduchu: 270 km/h
  • zberný vak: 45 l - jednoduché uchytenie vaku jedným zacvaknutím
  • nastaviteľná dĺžka sacieho tubusu
  • vodiace koliesko, nastaviteľný popruh

Farba: zelená
Hmotnosť: 3,6 kg
Objem kose: 45 l
Príkon: 2600 W
 601924

Súvisacie videa:

Fieldmann FZF 2001-E Elektrický zahradní vysavac

Zdieľať
fieldmann

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť