Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
FZP 3714-B Benzínová píla 37cc FIELDMANN FZP 3714-B Benzínová píla 37cc FIELDMANN
Ľahká benzínová píla vhodná nielen na prípravu palivového dreva, ale aj k prerezávanie urastených stromu. Objem dvojtaktného motora je 37 cm3, lišta s dĺžkou 35,5 cm umožňuje pohodlnú manipuláciu s pílou. Tento model je vybavený tiež pumpičkou pre nástrek paliva, ktorá spoločne so systémom zapaľovania CDI výrazne uľahčuje štarty studeného motora aj v chladnejších obdobiach roka. Balenie obsahuje aj kalibrovanú nádobu pre správne namiešanie palivovej zmesi. Samozrejmosťou je bezpečnostná brzda reťaze.Technické parametre:    Dvojtaktný motor s obsahom 37 cm3 / 1,2 kW.    Dĺžka pílové lišty 14 "/ 355 mm.    Systém zapaľovania C.D.I.    Ľahký štart - pumpička pre nástrek paliva.    Bezpečnostná brzda reťaze.    Delenie reťaze .325', počet článkov reťaze 60.    Šírka reťazové drážky 1.5mm.    Kapacita olejovej nádrže 260 ml.    Kalibrovaná nádoba pre správne namiešanie palivovej zmesi.    Hmotnosť 4,3 Kg.
0,0 0
100

FZP 3714-B Benzínová píla 37cc FIELDMANN

Doprava zadarmo

FZP 3714-B Benzínová píla 37cc FIELDMANN

Dostupnosť: Vypredané

PopisĽahká benzínová píla vhodná nielen na prípravu palivového dreva, ale aj k prerezávanie urastených stromu. Objem dvojtaktného motora je 37 cm3, lišta s dĺžkou 35,5 cm umožňuje pohodlnú manipuláciu s pílou. Tento model je vybavený tiež pumpičkou pre nástrek paliva, ktorá spoločne so systémom zapaľovania CDI výrazne uľahčuje štarty studeného motora aj v chladnejších obdobiach roka. Balenie obsahuje aj kalibrovanú nádobu pre správne namiešanie palivovej zmesi. Samozrejmosťou je bezpečnostná brzda reťaze.
 
Technické parametre:
 
  •    Dvojtaktný motor s obsahom 37 cm3 / 1,2 kW.
  •    Dĺžka pílové lišty 14 "/ 355 mm.
  •    Systém zapaľovania C.D.I.
  •    Ľahký štart - pumpička pre nástrek paliva.
  •    Bezpečnostná brzda reťaze.
  •    Delenie reťaze .325', počet článkov reťaze 60.
  •    Šírka reťazové drážky 1.5mm.
  •    Kapacita olejovej nádrže 260 ml.
  •    Kalibrovaná nádoba pre správne namiešanie palivovej zmesi.
  •    Hmotnosť 4,3 Kg.

Farba: zelená
 675891
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť