Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Guľôčková sedačka Guľôčková sedačka
 Guľôčková sedačka je vyrobená z drevených pohyblivých korálikov , ktoré Vám masírujú chrbát pri seba menšom pohybe. Veľmi ľahko pripnete na sedačku do auta, na stoličku v kancelárii alebo doma na kreslo. Tento poťah prinesie úplne nový pocit zo sedenia. Guľôčky stimulujú svaly na chrbte a fungujú ako prevencia napätia, kŕčov a bolesti. Výhodou je tiež prúdenie vzduchu pomedzi guľôčky - nespotíte sa ako na bežnom poťahu stoličky. Pasuje na všetky typy stoličiek, kresiel a autosedačiek.Ľahko pripnete pomocí dvoch pásov. Materiál: drevo. Rozmery: 120 x 38 cm.
0,0 0
15
4Home Záhrada a hobby Auto-moto Guľôčková sedačka

Guľôčková sedačka

Guľôčková sedačka

Dostupnosť: Vypredané

PopisGuľôčková sedačka je vyrobená z drevených pohyblivých korálikov , ktoré Vám masírujú chrbát pri seba menšom pohybe. Veľmi ľahko pripnete na sedačku do auta, na stoličku v kancelárii alebo doma na kreslo. Tento poťah prinesie úplne nový pocit zo sedenia. Guľôčky stimulujú svaly na chrbte a fungujú ako prevencia napätia, kŕčov a bolesti. Výhodou je tiež prúdenie vzduchu pomedzi guľôčky - nespotíte sa ako na bežnom poťahu stoličky. Pasuje na všetky typy stoličiek, kresiel a autosedačiek.
Ľahko pripnete pomocí dvoch pásov. Materiál: drevo. Rozmery: 120 x 38 cm.

 600129
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť