Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hama RC 650 Budík riadený rádiovým signálom, sivá Hama RC 650 Budík riadený rádiovým signálom, sivá
Digitálny budík riadený rádiovým signálom DCF podľa najpresnejších hodín sveta. Budík zobrazuje čas, časy budenia a teploty na čitateľnom dvojriadkovom displeji s modrým podsvietením. Je možné si nastaviť dva časy budenia, čo je ideálne najmä pre osoby, ktoré vstávajú v rôznych časoch.Môžete si tiež manuálne nastaviť čas iného časového pásma, ak sa líši od času prijatého rádiovým signálom.Zobrazenie skratky dňa v týždni v jednom zo 7 jazykov ((nemčina, angličtina, švéčtina, holandčina, taliančina, španielčina, francúzština).Technické parametre: funkcia odloženého budenia/driemania (Snooze) možno ovládať pomocou pohybového senzoru teplotný rozsah: 0 °C až +50 °C (32 °F až 122 °F) napájanie: 2x Micro AAA (súčasť balenia)
0,0 0
20
4Home Bytové doplnky a dekorácie Hodiny a budíky Budíky Digitálne budíky Hama RC 650 Budík riadený rádiovým signálom, sivá

Hama RC 650 Budík riadený rádiovým signálom, sivá

Hama RC 650 Budík riadený rádiovým signálom, sivá

Dostupnosť: Vypredané

PopisDigitálny budík riadený rádiovým signálom DCF podľa najpresnejších hodín sveta. Budík zobrazuje čas, časy budenia a teploty na čitateľnom dvojriadkovom displeji s modrým podsvietením. Je možné si nastaviť dva časy budenia, čo je ideálne najmä pre osoby, ktoré vstávajú v rôznych časoch.
Môžete si tiež manuálne nastaviť čas iného časového pásma, ak sa líši od času prijatého rádiovým signálom.
Zobrazenie skratky dňa v týždni v jednom zo 7 jazykov ((nemčina, angličtina, švéčtina, holandčina, taliančina, španielčina, francúzština).
 
Technické parametre:
  • funkcia odloženého budenia/driemania (Snooze)
  • možno ovládať pomocou pohybového senzoru
  • teplotný rozsah: 0 °C až +50 °C (32 °F až 122 °F)
  • napájanie: 2x Micro AAA (súčasť balenia)

Dĺžka (cm): 10,5 cm
Farba: sivá
Materiál: plast
Šírka (cm): 8,5 cm
Výška (cm): 3,7 cm
 595722
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť