Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hyundai CHO 160 sekáčik potravín Hyundai CHO 160 sekáčik potravín
Hyundai CHO 160 sekáčik potravín. Pri príprave rôznych pokrmov môžete šetriť čas aj svoju energiu. Okrem efektívneho sekanie, ku ktorému slúži srpovitý nôž, môžete tiež mixovať. Veľkou výhodou u tohto sekáča Hyundai CHO 160 je sklenená nádoba s objemom 0,9 l. Vo chvíli, keď nasekáte alebo rozmixujete potrebné tuhé suroviny a príde na rad upratať sekáčik, môžete využiť toho, že jednotlivé diely (okrem pohonnej jednotky) môžete dať do umývačky riadu.U tohto praktického a účinného pomocníka sa nezabudlo ani na moderný a elegantný dizajn. Pre komfortnú obsluhu je vybavený protišmykovou gumovou podložkou a dobre dostupným tlačidlom pre pohotové spustenie a bezpečné vypnutie jeho stlačením.Sekáčik potravín Hyundai CHO 160 vám výrazne uľahčí prácu. Oceníte jeho výkon, objemnú nádobu zo skla, ergonómiu a možnosť nielen kosiť, ale tiež mixovať.Vlastnosti: silný motor s príkonom 300 W zabezpečuje dostatočný výkon pre sekanie a mixovanie väčšiny druhov potravín praktický bezpečnostný spínač pre jednoduché ovládanie prístroja jednoduchá a pohodlné ovládanie - stlačením a držaním tlačidla sa sekáčik zapne, uvoľnením sa vypne ostrý srpovitý nôž pre sekanie tuhých potravín objem sklenenej pracovnej nádoby 0,9 l jednoduché a rýchle zostavenie sekáča protišmyková gumová podložka pod nádobu pre vyššiu stabilitu možnosť umývania v umývačke riadu (okrem odnímateľné pohonnej jednotky) praktický a účinný pomocník v každej domácnosti napájací kábel o praktickej dĺžke 1,2 m moderný a elegantný dizajn rozmery: 17,5x21,5x17,5 cm
0,0 0
23
4Home Domáce spotrebiče Mixéry a šľahače Sekáčiky Hyundai CHO 160 sekáčik potravín

Hyundai CHO 160 sekáčik potravín

Hyundai CHO 160 sekáčik potravín

Dostupnosť: Vypredané

PopisHyundai CHO 160 sekáčik potravín. Pri príprave rôznych pokrmov môžete šetriť čas aj svoju energiu. Okrem efektívneho sekanie, ku ktorému slúži srpovitý nôž, môžete tiež mixovať. Veľkou výhodou u tohto sekáča Hyundai CHO 160 je sklenená nádoba s objemom 0,9 l. Vo chvíli, keď nasekáte alebo rozmixujete potrebné tuhé suroviny a príde na rad upratať sekáčik, môžete využiť toho, že jednotlivé diely (okrem pohonnej jednotky) môžete dať do umývačky riadu.
 
U tohto praktického a účinného pomocníka sa nezabudlo ani na moderný a elegantný dizajn. Pre komfortnú obsluhu je vybavený protišmykovou gumovou podložkou a dobre dostupným tlačidlom pre pohotové spustenie a bezpečné vypnutie jeho stlačením.
 
Sekáčik potravín Hyundai CHO 160 vám výrazne uľahčí prácu. Oceníte jeho výkon, objemnú nádobu zo skla, ergonómiu a možnosť nielen kosiť, ale tiež mixovať.
 
Vlastnosti:
 
 • silný motor s príkonom 300 W zabezpečuje dostatočný výkon pre sekanie a mixovanie väčšiny druhov potravín
 • praktický bezpečnostný spínač pre jednoduché ovládanie prístroja
 • jednoduchá a pohodlné ovládanie - stlačením a držaním tlačidla sa sekáčik zapne, uvoľnením sa vypne
 • ostrý srpovitý nôž pre sekanie tuhých potravín
 • objem sklenenej pracovnej nádoby 0,9 l
 • jednoduché a rýchle zostavenie sekáča
 • protišmyková gumová podložka pod nádobu pre vyššiu stabilitu
 • možnosť umývania v umývačke riadu (okrem odnímateľné pohonnej jednotky)
 • praktický a účinný pomocník v každej domácnosti
 • napájací kábel o praktickej dĺžke 1,2 m
 • moderný a elegantný dizajn
 • rozmery: 17,5x21,5x17,5 cm

Farba: biela
Hmotnosť: 1,58 kg
Príkon: 300 W
 104742
Zdieľať
hyundai

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť