Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
InfraMar 3000 Infrasauna keramika InfraMar 3000 Infrasauna keramika
Infrasauna Inframar 3000 sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Inframar 3000 umožňuje vychutnať čaro saunovanie dvom osobám naraz. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome aj priestrannejším byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhledpo okolia sauny. Súčasťou výbavy je ionizér a rádio / mp3 prehrávač.ŽiaričeV infrasaune je rozmiestnených päť keramických ohrievačov, ktoré pracujú s povrchovou teplotou 250 až 300 stupňov Celzia. V porovnaní s karbónovými sa keramické žiariče zahrejú veľmi rýchlo. Nevýhodou môže byť vyššia spotreba, ale vždy záleží na type infrasauny. Obstarávacie náklady tohto typu žiaričov sú nižšie, životnosť je cca 8 000 hodín. Pri bežnom saunovanie (3x týždenne 45 min) vydrží cca 60 rokov.ZdraviePravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom řaděnavozuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovasklulární kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch.SpotrebaPrevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšie. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovací procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je u fínskej sauny.ParametreFarba skla: priehľadnáDvere: tvrdené sklo, celosklenené dvereIonizátor: ánoMateriál: hemlockNapätie: 220 - 240V / 50HzOpierka chrbta: nieOsvetlenie: vnútorné 1 ks svetla na čítanie, 2 ks strešných svetielPočet osôb v infrasaune: 2Počet ohrievačov: 5Polička na nápoje: ánoRádio / Mp3: ánoStrešná ventilácia: ánoTeplotný senzor: ánoHrúbka skla: 5mmTvar infrasauny: štvorecTyp ohrevu infrasauny: KeramikaUmiestnenie ovládacieho panelu: vnútorné + vonkajšieVešiak na uteráky: nie
0,0 0
830
4Home Krása a zdravie Infrasauny InfraMar 3000 Infrasauna keramika

InfraMar 3000 Infrasauna keramika

InfraMar 3000 Infrasauna keramika

Dostupnosť: Vypredané

PopisInfrasauna Inframar 3000 sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Inframar 3000 umožňuje vychutnať čaro saunovanie dvom osobám naraz. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome aj priestrannejším byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhledpo okolia sauny. Súčasťou výbavy je ionizér a rádio / mp3 prehrávač.
 
Žiariče
V infrasaune je rozmiestnených päť keramických ohrievačov, ktoré pracujú s povrchovou teplotou 250 až 300 stupňov Celzia. V porovnaní s karbónovými sa keramické žiariče zahrejú veľmi rýchlo. Nevýhodou môže byť vyššia spotreba, ale vždy záleží na type infrasauny. Obstarávacie náklady tohto typu žiaričov sú nižšie, životnosť je cca 8 000 hodín. Pri bežnom saunovanie (3x týždenne 45 min) vydrží cca 60 rokov.
 
Zdravie
Pravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom řaděnavozuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovasklulární kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch.
 
Spotreba
Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšie. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovací procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je u fínskej sauny.
 
Parametre
Farba skla: priehľadná
Dvere: tvrdené sklo, celosklenené dvere
Ionizátor: áno
Materiál: hemlock
Napätie: 220 - 240V / 50Hz
Opierka chrbta: nie
Osvetlenie: vnútorné 1 ks svetla na čítanie, 2 ks strešných svetiel
Počet osôb v infrasaune: 2
Počet ohrievačov: 5
Polička na nápoje: áno
Rádio / Mp3: áno
Strešná ventilácia: áno
Teplotný senzor: áno
Hrúbka skla: 5mm
Tvar infrasauny: štvorec
Typ ohrevu infrasauny: Keramika
Umiestnenie ovládacieho panelu: vnútorné + vonkajšie
Vešiak na uteráky: nie

Dĺžka (cm): 122 cm
Hmotnosť: 133,7 kg
Materiál: sklo + drevo
Príkon: 1700 W
Šírka (cm): 116 cm
Výška (cm): 190 cm
 351934
Zdieľať
marimex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť