Karllson 5642WH dizajnové nástenné/stolné preklápacie hodiny, 36 x 18 x 9 cm Karllson 5642WH dizajnové nástenné/stolné preklápacie hodiny, 36 x 18 x 9 cm
Preklápacie hodiny v elegantnom bielom mate. Zobrazenie času červenými arabskými číslicami na bielych delených paneloch. Jednofarebné voľne stojace hodiny v sebe snúbia praktickosť, eleganciu a minimalizmus.Hodiny je možné použiť ako nástenné aj stolné. Položte ich na nočný stolík, zaveste na stenu pomocou štrbiny na zadnej strane alebo umiestnite na parapet. Nástenné hodiny holandskej značky Karlsson sú kvalitné, nápadité a funkčné dizajnové doplnky, ktoré oživia každý interiér. Ak od hodín očakávate dizajn a vkus, zvoľte značku Karlsson. Batériový strojček na 2 batérie typu D.
0,0 0
195

Karllson 5642WH dizajnové nástenné/stolné preklápacie hodiny, 36 x 18 x 9 cm

Doprava zadarmo Novinka
Karllson 5642WH dizajnové nástenné/stolné preklápacie hodiny, 36 x 18 x 9 cm Karllson 5642WH dizajnové nástenné/stolné preklápacie hodiny, 36 x 18 x 9 cm Karllson 5642WH dizajnové nástenné/stolné preklápacie hodiny, 36 x 18 x 9 cm

Karllson 5642WH dizajnové nástenné/stolné preklápacie hodiny, 36 x 18 x 9 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisPreklápacie hodiny v elegantnom bielom mate. Zobrazenie času červenými arabskými číslicami na bielych delených paneloch. Jednofarebné voľne stojace hodiny v sebe snúbia praktickosť, eleganciu a minimalizmus.
 
Hodiny je možné použiť ako nástenné aj stolné. Položte ich na nočný stolík, zaveste na stenu pomocou štrbiny na zadnej strane alebo umiestnite na parapet.
 
Nástenné hodiny holandskej značky Karlsson sú kvalitné, nápadité a funkčné dizajnové doplnky, ktoré oživia každý interiér. Ak od hodín očakávate dizajn a vkus, zvoľte značku Karlsson.
 
Batériový strojček na 2 batérie typu D.

Parametre a špecifikácia

Dĺžka (cm): 36 cm
Farba: biela
Hĺbka (cm): 18 cm
Materiál: kov
Výška (cm): 9 cm

Katalógové číslo:

 692700
Zdieľať
karlsson

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť