Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Keramická panvica, pr. 28 cm Keramická panvica, pr. 28 cm
 minimálne množstvo tuku Riad s keramickým nepriľnavým povrchom zaistí vyprážanie a varenie bez prepálenia a len na min. množstve tuku. Tvrdená keramická vrstva zvyšuje odolnosť proti oderu a poškriabaniu. Kvalitná keramická vrstva nehrdzavie, je rezistentná voči pachom z použitých potravín, neobsahuje PTFE a PFOA, a preto pri ich používaní pri teplotách nad 260°C neuvoľňuje toxické látky. Konštrukcia dna zaisťuje rovnomerné rozvádzanie tepla, zabezpečuje tak perfektný výsledok varenia. Uchá a držadlá nádob sú odizolované, takže nevedú teplo a je tak zaistená bezpečná manipulácia. Riad je možné používať na všetkých typoch spotrebičov, vrátane indukcie. Vhodné aj do umývačky riadu. Materiál nádob je z vysoko kvalitného anodizovaného hliníka.
0,0 0
28
4Home Kuchyňa a jedáleň Panvice Keramické panvice Keramická panvica, pr. 28 cm

Keramická panvica, pr. 28 cm

Keramická panvica, pr. 28 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • minimálne množstvo tuku

Riad s keramickým nepriľnavým povrchom zaistí vyprážanie a varenie bez prepálenia a len na min. množstve tuku. Tvrdená keramická vrstva zvyšuje odolnosť proti oderu a poškriabaniu. Kvalitná keramická vrstva nehrdzavie, je rezistentná voči pachom z použitých potravín, neobsahuje PTFE a PFOA, a preto pri ich používaní pri teplotách nad 260°C neuvoľňuje toxické látky. Konštrukcia dna zaisťuje rovnomerné rozvádzanie tepla, zabezpečuje tak perfektný výsledok varenia. Uchá a držadlá nádob sú odizolované, takže nevedú teplo a je tak zaistená bezpečná manipulácia. Riad je možné používať na všetkých typoch spotrebičov, vrátane indukcie. Vhodné aj do umývačky riadu.

Materiál nádob je z vysoko kvalitného anodizovaného hliníka.

Indukcia: nie
Materiál: keramika
Typ: univerzálne
Umývačka: nie
Veľkosť: pr. 28 cm
 111288
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť