Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Kôš na triedenie odpadu zelený Kôš na triedenie odpadu zelený
Koše na triedený odpad. Pokiaľ doma dbáte na triedenie odpadu, budete touto ponukou naozaj potešenie. Koše majú po stranách nenápadné háčiky, vďaka ktorým ich môžete zaháknu? do seba, alebo používať samostatne. Záleží na vás, čo všetko sa rozhodnete triediť, a preto máme v ponuke tieto štyri farebné varianty: zelená pre sklo, modrá pre papier, žltá pre plasty a oranžová pre zmiešaný odpad. Ku všetkým košom dodávame aj sadu 4 kusov samolepiek (papier, sklo, plast, zmiešaný odpad), preto finálny výber farby koša je samozrejme na vás. Materiál: plast, objem: 15 l, Rozmery koša: 40 cm x 20 cm x 30 cm.
5,0 3
11

Kôš na triedenie odpadu zelený

Kôš na triedenie odpadu zelený

Dostupnosť: Vypredané

PopisKoše na triedený odpad. Pokiaľ doma dbáte na triedenie odpadu, budete touto ponukou naozaj potešenie. Koše majú po stranách nenápadné háčiky, vďaka ktorým ich môžete zaháknu? do seba, alebo používať samostatne. Záleží na vás, čo všetko sa rozhodnete triediť, a preto máme v ponuke tieto štyri farebné varianty: zelená pre sklo, modrá pre papier, žltá pre plasty a oranžová pre zmiešaný odpad. Ku všetkým košom dodávame aj sadu 4 kusov samolepiek (papier, sklo, plast, zmiešaný odpad), preto finálny výber farby koša je samozrejme na vás. Materiál: plast, objem: 15 l, Rozmery koša: 40 cm x 20 cm x 30 cm.

Farba: zelená
Materiál: plast
 601065
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť