Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Krém na popraskané a tvrdej päty Krém na popraskané a tvrdej päty
Doprajte svojim chodidlám tú najlepšiu možnú starostlivosť. Balzam na päty Vám k tomu dopomôže. Tento balzam na päty zlepší hrubú, suchú kožu ľahko a rýchlo. Napomáha prirodzenému procesu hojenia tela a popraskanej kože na pätách. Jeho účinnosť a upokojujúca vôňa, pripomínajúca citrónovej trávy a zázvor, z neho okamžite urobí jeden z vašich obľúbených produktov pre starostlivosť o pokožku.Nepoužívajte na:Hlboké alebo bodné rany, pohryznutie zvieraťom, vážne popáleniny. Pri použití tohto výrobku sa vyhnúť kontaktu s očami. Prestaňte krém používať a opýtajte sa lekára, ak sa stav zhoršuje. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc alebo sa obráťte na toxikologické centrum. Len pre päty, nie je určené na požitie! Uchovávajte mimo dosahu detí.
4,0 10
6
4Home Krása a zdravie Kozmetické a vlasové pomôcky Kozmetika Krém na popraskané a tvrdej päty

Krém na popraskané a tvrdej päty

Výpredaj

Krém na popraskané a tvrdej päty

Dostupnosť: Vypredané

PopisDoprajte svojim chodidlám tú najlepšiu možnú starostlivosť. Balzam na päty Vám k tomu dopomôže. Tento balzam na päty zlepší hrubú, suchú kožu ľahko a rýchlo. Napomáha prirodzenému procesu hojenia tela a popraskanej kože na pätách. Jeho účinnosť a upokojujúca vôňa, pripomínajúca citrónovej trávy a zázvor, z neho okamžite urobí jeden z vašich obľúbených produktov pre starostlivosť o pokožku.
 
Nepoužívajte na:
Hlboké alebo bodné rany, pohryznutie zvieraťom, vážne popáleniny. Pri použití tohto výrobku sa vyhnúť kontaktu s očami. Prestaňte krém používať a opýtajte sa lekára, ak sa stav zhoršuje. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc alebo sa obráťte na toxikologické centrum. Len pre päty, nie je určené na požitie! Uchovávajte mimo dosahu detí.

 310225
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť