Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Locika svadobná hostina Mattel Disney, viacfarebná Locika svadobná hostina Mattel Disney, viacfarebná
 prepracované postavičky Bábika Disney Locika je krásna hračka pre malé i väčšie dievčatká. Kráska s neuveriteľne dlhými vlasmi sa celkom určite stane najlepšou kamarátkou vašej malej slečny. So svojimi dlhými zlatými vlasmi a nežnou tváričkou je najpôvabnejšie bábikou v rozprávkovej ríši. Teraz táto princezná prichádza k svojim obdivovateľkám v úlohe nevesty. Set svadobná hostina vám priblíži prípravu svadby princeznej Rímky a jej ženícha princa Flynna. Pomôžte princeznej usporiadať jej svadobný deň tak, aby bol čarovný a nezabudnuteľný. V sade nájdete princeznú, princa, stôl so svadobnou tortou, poníka a žabiaka. Vhodné pre deti od 3 rokov.
0,0 0
19
4Home AAAAA QUANTI Locika svadobná hostina Mattel Disney, viacfarebná

Locika svadobná hostina Mattel Disney, viacfarebná

Výpredaj

Locika svadobná hostina Mattel Disney, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • prepracované postavičky

 

Bábika Disney Locika je krásna hračka pre malé i väčšie dievčatká. Kráska s neuveriteľne dlhými vlasmi sa celkom určite stane najlepšou kamarátkou vašej malej slečny. So svojimi dlhými zlatými vlasmi a nežnou tváričkou je najpôvabnejšie bábikou v rozprávkovej ríši.

Teraz táto princezná prichádza k svojim obdivovateľkám v úlohe nevesty. Set svadobná hostina vám priblíži prípravu svadby princeznej Rímky a jej ženícha princa Flynna. Pomôžte princeznej usporiadať jej svadobný deň tak, aby bol čarovný a nezabudnuteľný. V sade nájdete princeznú, princa, stôl so svadobnou tortou, poníka a žabiaka. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Farba: mix farieb
Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 3 rokov
 604413
Zdieľať
mattel

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť