Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Loptička na pamlsky pre mačky Loptička na pamlsky pre mačky
 Naplňte hračku maškrtami a dajte ju Vášmu zvieratku. Bude sa snažiť dostať maškrty von gúľaním loptičky pomocou labiek a ňucháča. Výberom veľkosti maškŕt môžete ovplyvniť obtiažnosť - menšie maškrty vypadávajú z hračky lepšie, väčšie horšie. Hračku môžete použiť vnútri aj vonku, je ľahko umývateľná. Loptičku dodávame v rôznych farbách bez možnosti výberu. Materiál: plast Rozmery: pr. 7 cm Interaktívne maškrtné hry sú navrhnuté pre spoločnú zábavu maznáčika a pána. Vy ukážete, ako na to, kým Vás Váš zvierací maznáčik pozoruje a učí sa. Hra ponúka veľa zábavy pri hľadaní maškŕt a zároveň stimuluje k premýšľaniu a sústredeniu po psychickej stránke, takže zabaví aj hyperaktívne jedince. Chváľte, keď to robí dobre. Spoločne sa tak budete viac baviť! Hry je možné hrať so psom, mačkou, ale aj veľkými papagájmi, poníkmi, opičkami, pet prasiatkami a pod. Zahraničné zoologické záhrady tieto hračky s veľkou obľubou využívajú na hru s mnohými rôznymi zvieratami.
0,0 0
2

Loptička na pamlsky pre mačky

Loptička na pamlsky pre mačky

Dostupnosť: Vypredané

PopisNaplňte hračku maškrtami a dajte ju Vášmu zvieratku. Bude sa snažiť dostať maškrty von gúľaním loptičky pomocou labiek a ňucháča. Výberom veľkosti maškŕt môžete ovplyvniť obtiažnosť - menšie maškrty vypadávajú z hračky lepšie, väčšie horšie. Hračku môžete použiť vnútri aj vonku, je ľahko umývateľná. Loptičku dodávame v rôznych farbách bez možnosti výberu.

Materiál: plast

Rozmery: pr. 7 cm

Interaktívne maškrtné hry sú navrhnuté pre spoločnú zábavu maznáčika a pána. Vy ukážete, ako na to, kým Vás Váš zvierací maznáčik pozoruje a učí sa. Hra ponúka veľa zábavy pri hľadaní maškŕt a zároveň stimuluje k premýšľaniu a sústredeniu po psychickej stránke, takže zabaví aj hyperaktívne jedince. Chváľte, keď to robí dobre. Spoločne sa tak budete viac baviť! Hry je možné hrať so psom, mačkou, ale aj veľkými papagájmi, poníkmi, opičkami, pet prasiatkami a pod. Zahraničné zoologické záhrady tieto hračky s veľkou obľubou využívajú na hru s mnohými rôznymi zvieratami.

 400933
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť