Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Luster Bau Lamp L 51 cm, farebný Luster Bau Lamp L 51 cm, farebný
Luster Bau je svetový dizajn hraničiace so sochárskym dielom. Kombinuje farby, zloženie a geometrické tvary v jedinečný a kreatívny tvar. V nemčine znamená Bau konštrukciu a to je presné. Konštrukcia lampy vytvára výraz harmonické disharmónie.Bau lampa vyrobená z lipového dreva je typický príklad DIY (Do It Yourself) projektu, kedy užívateľ si zostaví svoju vlastnú lampu sám, čím dáva vlastníctva lampy vyšší zmysel.Bau je úplne jedinečný! Jednoduchá konštrukcia podľa priloženého návodu, veľkosť objímky: E27, odporučené 9W úsporné žiarovky, maximalně 60W štandardnej alebo 11W úsporné žiarovky. 4 m textilná šnúra je súčasťou balenia.
0,0 0
134
4Home Bytové doplnky a dekorácie Svietidla Závesné svietidlá Luster Bau Lamp L 51 cm, farebný

Luster Bau Lamp L 51 cm, farebný

Doprava zadarmo

Luster Bau Lamp L 51 cm, farebný

Dostupnosť: Vypredané

PopisLuster Bau je svetový dizajn hraničiace so sochárskym dielom. Kombinuje farby, zloženie a geometrické tvary v jedinečný a kreatívny tvar. V nemčine znamená Bau konštrukciu a to je presné. Konštrukcia lampy vytvára výraz harmonické disharmónie.
 
Bau lampa vyrobená z lipového dreva je typický príklad DIY (Do It Yourself) projektu, kedy užívateľ si zostaví svoju vlastnú lampu sám, čím dáva vlastníctva lampy vyšší zmysel.
 
Bau je úplne jedinečný! Jednoduchá konštrukcia podľa priloženého návodu, veľkosť objímky: E27, odporučené 9W úsporné žiarovky, maximalně 60W štandardnej alebo 11W úsporné žiarovky. 4 m textilná šnúra je súčasťou balenia.

Dĺžka (cm): 57 cm
Farba: červená
Hmotnosť: 1,6 kg
Materiál: drevo
Príkon: 60 W
Výška (cm): 51 cm
 102979
Zdieľať
normanncopenhagen

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť