Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Magnetická stavebnica Euromag - 240 dielikov Magnetická stavebnica Euromag - 240 dielikov
 Magnetická stavebnica Euromag 240 dielikov je jednoduchá ale veľmi dômyselná stavebnice. S Euromagem postavíte čokoľvek. Jednoduchá, ale dômyselná magnetická stavebnica Euromag má veľký potenciál. Očarí ako deti, ale aj dospelých. Pomocou magnetickej stavebnice rozvíjate kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku. Pre deti nie je Euromag len dobrou zábavou, ale tiež ich naučí: - Využívať svoju predstavivosť. - Lepšie chápať priestor. - Modelovať molekuly a chemické väzby. - Rozumieť princípom geometrie, statickej mechaniky a architektúry. - Dospelí potom ocenia stavebnicu ako výborný zdroj relaxácie a uvoľnenia. Vhodné od 3 rokov.
0,0 0
28
4Home AAAAA QUANTI Magnetická stavebnica Euromag - 240 dielikov

Magnetická stavebnica Euromag - 240 dielikov

Výpredaj

Magnetická stavebnica Euromag - 240 dielikov

Dostupnosť: Vypredané

PopisMagnetická stavebnica Euromag 240 dielikov je jednoduchá ale veľmi dômyselná stavebnice. S Euromagem postavíte čokoľvek. Jednoduchá, ale dômyselná magnetická stavebnica Euromag má veľký potenciál. Očarí ako deti, ale aj dospelých. Pomocou magnetickej stavebnice rozvíjate kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku.

 

Pre deti nie je Euromag len dobrou zábavou, ale tiež ich naučí: - Využívať svoju predstavivosť. - Lepšie chápať priestor. - Modelovať molekuly a chemické väzby. - Rozumieť princípom geometrie, statickej mechaniky a architektúry. - Dospelí potom ocenia stavebnicu ako výborný zdroj relaxácie a uvoľnenia. Vhodné od 3 rokov.

Odporúčaný vek od: 3 rokov
Počet dielikov: 0 ks
 603168
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť