Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Mravčie akvárium - Antquarium, transparentná Mravčie akvárium - Antquarium, transparentná
 mravčie akvárium na domáce pozorovanie životnosť cca 6 mesiacov nenáročné Nahliadnite, čo sa deje v mravenisku a sledujte mravce v akcii. Vďaka Antquariu môžete život mravcov pozorovať aj doma. Prostredie podobné želatíne, vyrobené z výživného netoxického gélu bolo vyvinuté pre NASA na štúdium vo vesmíre. V géle vytvorte pár otvorov, chyťte pár mravcov (približne 15) a vhoďte dovnútra. Uzavrite kryt a pozorujte, ako mravce vytvárajú originálnu štruktúru chodieb v géle. Antquarium vydrží približne 6 mesiacov. Vynikajúci pre domáce pozorovanie. Antquarium je veľmi nenáročné. Mravce sa kŕmia sami gélom. Rozmery: 14 x 16,5 x 5,5 cm.Sada obsahuje: Antquarium (mravčie akvárium), sada pre odchyt mravcov v prírode.
0,0 0
21
4Home Darčeky a hračky Párty a gadgets Gadgets Mravčie akvárium - Antquarium, transparentná

Mravčie akvárium - Antquarium, transparentná

Mravčie akvárium - Antquarium, transparentná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • mravčie akvárium na domáce pozorovanie
  • životnosť cca 6 mesiacov
  • nenáročné

Nahliadnite, čo sa deje v mravenisku a sledujte mravce v akcii. Vďaka Antquariu môžete život mravcov pozorovať aj doma. Prostredie podobné želatíne, vyrobené z výživného netoxického gélu bolo vyvinuté pre NASA na štúdium vo vesmíre. V géle vytvorte pár otvorov, chyťte pár mravcov (približne 15) a vhoďte dovnútra. Uzavrite kryt a pozorujte, ako mravce vytvárajú originálnu štruktúru chodieb v géle. Antquarium vydrží približne 6 mesiacov. Vynikajúci pre domáce pozorovanie. Antquarium je veľmi nenáročné. Mravce sa kŕmia sami gélom.

Rozmery: 14 x 16,5 x 5,5 cm.
Sada obsahuje: Antquarium (mravčie akvárium), sada pre odchyt mravcov v prírode.

Farba: transparentná
 500604
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť