Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nástenné hodiny Afričanky Nástenné hodiny Afričanky
Dekoratívne nástenné hodiny Afričanky. Tieto hodiny v nápaditom dekore môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Rozmery: 220 x 220 x 20 mm, balené v bielej škatuľke s vekom o rozmere 235 x 235 x 40 mm Afričanky sú krásne, exotické ženy, ktoré sa vedia nosiť hrdo a vzpriamene. Život v africkej divočine nemajú jednoduchý, ale naučili sa žiť v súlade s prírodou. Aj originálny obrázok týchto nástenných hodín dýcha pokojnou a príjemnou atmosférou, ktorá v sebe zároveň ukrýva veľké tajomstvo.
3,0 1
13

Nástenné hodiny Afričanky

Nástenné hodiny Afričanky

Dostupnosť: Vypredané

PopisDekoratívne nástenné hodiny Afričanky. Tieto hodiny v nápaditom dekore môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou menej ako 3 sekundy za deň.

Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

 

Rozmery: 220 x 220 x 20 mm, balené v bielej škatuľke s vekom o rozmere 235 x 235 x 40 mm

 

Afričanky sú krásne, exotické ženy, ktoré sa vedia nosiť hrdo a vzpriamene. Život v africkej divočine nemajú jednoduchý, ale naučili sa žiť v súlade s prírodou. Aj originálny obrázok týchto nástenných hodín dýcha pokojnou a príjemnou atmosférou, ktorá v sebe zároveň ukrýva veľké tajomstvo.

Farba: hnedá
Hĺbka (cm): 2 cm
Materiál: drevo
Šírka (cm): 22 cm
Výška (cm): 22 cm
 501202
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť