Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nomon OJ nástenné hodiny zelená Nomon OJ nástenné hodiny zelená
Nástenné hodiny Nomon OJ zelená. Atraktívne nástenné hodiny, ktoré sú zaujímavým dizajnovým doplnkom. S týmito hodinami vytvoríte vlastný originálny a osobitý vzhľad interiéru v mnohých sviežich farebných provedeních.Kromě kancelárií, bytov a domov dokážu tieto hodiny oživiť aj mnohé iné komerčné priestory, ako napr. Recepcia, reštaurácia a bary, divadlá a kiná, ordinácie, lekárne, nemocnice , úrady atd.Tyto hodiny sú zároveň hodnotným darčekom s dlhodobým praktickým využitím.Můžete s nimi potešiť nielen svojich blízkych, ale aj obchodné partnery.Hodiny vyrába renomovaná Španielska firma Nomon podľa dizajnových návrhov presláveného svetového dizajnéra José María Reinu.Technický popis:Veľká ručička meria 32 cm a malá ručička 25,5 cm. Jednotlivé body číselníku majú priemer 2,2 cm.Balenie obsahuje šablónu pre jednoduchú a rýchlu montáž. Hodiny poháňa kvalitný nemecký quartzový strojček UTS s plynulým a tichým chodom. Strojček pracuje na jednu batériu AA 1,5 V.Materiál: tvrdený lakovaný štruktúrovaný ABS plast. Hodiny sú balené v kreatívnym dizajnovom obale.
0,0 0
59

Nomon OJ nástenné hodiny zelená

Výpredaj Doprava zadarmo

Nomon OJ nástenné hodiny zelená

Dostupnosť: Vypredané

PopisNástenné hodiny Nomon OJ zelená. Atraktívne nástenné hodiny, ktoré sú zaujímavým dizajnovým doplnkom. S týmito hodinami vytvoríte vlastný originálny a osobitý vzhľad interiéru v mnohých sviežich farebných provedeních.Kromě kancelárií, bytov a domov dokážu tieto hodiny oživiť aj mnohé iné komerčné priestory, ako napr. Recepcia, reštaurácia a bary, divadlá a kiná, ordinácie, lekárne, nemocnice , úrady atd.Tyto hodiny sú zároveň hodnotným darčekom s dlhodobým praktickým využitím.Můžete s nimi potešiť nielen svojich blízkych, ale aj obchodné partnery.Hodiny vyrába renomovaná Španielska firma Nomon podľa dizajnových návrhov presláveného svetového dizajnéra José María Reinu.
 
 
Technický popis:
 
Veľká ručička meria 32 cm a malá ručička 25,5 cm. Jednotlivé body číselníku majú priemer 2,2 cm.
Balenie obsahuje šablónu pre jednoduchú a rýchlu montáž. Hodiny poháňa kvalitný nemecký quartzový strojček UTS s plynulým a tichým chodom. Strojček pracuje na jednu batériu AA 1,5 V.
 
Materiál: tvrdený lakovaný štruktúrovaný ABS plast. Hodiny sú balené v kreatívnym dizajnovom obale.

Farba: zelená
Materiál: plast
Priemer: 50 cm
 595089
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť