Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Pingi I - dry L odvlhčovač Pingi I - dry L odvlhčovač
 výnimočne odolný dobíjacie mnohostranný Pingi i - Dry L je robustná verzia základných výrobkov Pingiho. Pingi i - Dry je výnimočne odolný a dá sa ľahko znovu dobiť. Je 100 % odolný proti domácim miláčikom. V porovnaní s tradičnými elektrickými pohlcovaču vlhkosti je i - Dry maximálne mnohostranný, nevyžaduje batérie ani elektrický kábel, čím je ideálna pre použitie v priestoroch ako sú skrine, kuchynské linky, police s knihami, garáž, kúpeľňa či podkrovia - v podstate kdekoľvek, kde nie je ľahko dostupná elektrická energia. Pingi i - Dry môže byť používaný vo všetkých zle ventilovaných priestoroch v dome. Veľký povrch poskytuje efektívne odvlhčovanie. Vďaka priloženému vešiaka môže byť ľahko použitý aj v šatníku. Vzhľadom k tomu, že Pingi i - Dry nepresakuje, môže byť používaný k ochrane Vášho najjemnejšieho oblečenie. Počas odvlhčovania nie je potrebná žiadna elektrina, preto môže byť i - Dry používaný aj vo Vašom aute, karavanu či lode. Použitie Pingi i - Dry je veľmi jednoduché. Vďaka vstavanému indikátora spotrebiteľ ľahko spozná, kedy je potrebné opätovné nabitie. Nič nemôže byť jednoduchšie - nabíjanie sa spustí po zastrčení Pingiho do elektrickej zásuvky. Po niekoľkých hodinách je Pingi znovu pripravený na použitie. Špecifikácia : Absorpčná kapacita 120 ml / jeden cyklus Nabíjanie zo siete Pre miestnosti do 15 m3
2,0 1
19
4Home Domáce spotrebiče Drobné elektro Odvlhčovače Pingi I - dry L odvlhčovač

Pingi I - dry L odvlhčovač

Pingi I - dry L odvlhčovač

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • výnimočne odolný
  • dobíjacie
  • mnohostranný

 

Pingi i - Dry L je robustná verzia základných výrobkov Pingiho. Pingi i - Dry je výnimočne odolný a dá sa ľahko znovu dobiť. Je 100 % odolný proti domácim miláčikom. V porovnaní s tradičnými elektrickými pohlcovaču vlhkosti je i - Dry maximálne mnohostranný, nevyžaduje batérie ani elektrický kábel, čím je ideálna pre použitie v priestoroch ako sú skrine, kuchynské linky, police s knihami, garáž, kúpeľňa či podkrovia - v podstate kdekoľvek, kde nie je ľahko dostupná elektrická energia.

Pingi i - Dry môže byť používaný vo všetkých zle ventilovaných priestoroch v dome. Veľký povrch poskytuje efektívne odvlhčovanie. Vďaka priloženému vešiaka môže byť ľahko použitý aj v šatníku. Vzhľadom k tomu, že Pingi i - Dry nepresakuje, môže byť používaný k ochrane Vášho najjemnejšieho oblečenie. Počas odvlhčovania nie je potrebná žiadna elektrina, preto môže byť i - Dry používaný aj vo Vašom aute, karavanu či lode.

Použitie Pingi i - Dry je veľmi jednoduché. Vďaka vstavanému indikátora spotrebiteľ ľahko spozná, kedy je potrebné opätovné nabitie. Nič nemôže byť jednoduchšie - nabíjanie sa spustí po zastrčení Pingiho do elektrickej zásuvky. Po niekoľkých hodinách je Pingi znovu pripravený na použitie.

 

 

 

 

Špecifikácia :

  • Absorpčná kapacita 120 ml / jeden cyklus
  • Nabíjanie zo siete
  • Pre miestnosti do 15 m3

 

 

 

 

 

 571009
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť