Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Otvárač s počítadlom Otvárač s počítadlom
Tento otvárač Vám to pekne spočíta. Teda aspoň počet pív, ktoré ste otvorili. Počet využití tejto vychytávky je neobmedzený. Otvárač môžete darovať svojmu mužovi, ktorý už stráca prehľad nad vypitými fľašami. Svoje využitie nájde aj v akomkoľvek bare alebo reštaurácii. Po konci pracovnej zmeny stačí jeden pohľad a viete, koľko fliaš bolo predaných. Na akékoľvek party sa stane užitočnou pomôckou. Je na ňom sympatické, že si dokáže zapamätať až päťmiestne číslo - teda až do doby, než stlačíte reset a všetky dôkazy zmažete. V spojení s chladiacim pollitrom urobíte s týmto originálnym darčekom radosť každému pivárovi.
0,0 0
6

Otvárač s počítadlom

Otvárač s počítadlom

Dostupnosť: Vypredané

PopisTento otvárač Vám to pekne spočíta. Teda aspoň počet pív, ktoré ste otvorili. Počet využití tejto vychytávky je neobmedzený. Otvárač môžete darovať svojmu mužovi, ktorý už stráca prehľad nad vypitými fľašami. Svoje využitie nájde aj v akomkoľvek bare alebo reštaurácii. Po konci pracovnej zmeny stačí jeden pohľad a viete, koľko fliaš bolo predaných. Na akékoľvek party sa stane užitočnou pomôckou. Je na ňom sympatické, že si dokáže zapamätať až päťmiestne číslo - teda až do doby, než stlačíte reset a všetky dôkazy zmažete. V spojení s chladiacim pollitrom urobíte s týmto originálnym darčekom radosť každému pivárovi.

Farba: červená
 500755
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť