Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
TOP CERA panvica s keramickým povrchom 26 cm TOP CERA panvica s keramickým povrchom 26 cm
 Panvica s keramickým nepriľnavým povrchom so špeciálnou tepelnou vodivosťou dna zaistí efektívne, rýchle a zdravé vyprážanie a varenie bez prepálenia na min. množstvo tuku (aj bez) alebo skvelé dusenie vo vlastnej šťave. Panvica dlho drží teplotu. Kvalitná keramická vrstva nehrdzavie, je odolná proti oderu a poškriabaniu a vďaka rýchlemu varenie a vyprážanie pri vysokých teplotách zostanú chuť, vitamíny a obsah živín v pokrmoch zachované. Jedinečný keramický povrch zároveň chráni pred prudkým zvýšením teploty a tým aj pred vznikom škodlivých látok v pripravovanej strave. Rukoväť je tepelne izolovaná a protišmyková. Možno používať na všetky typy spotrebičov, vrátane indukcie. Keramická panvica je vhodná do umývačky na riad. Kvalita overená českým certifikátom. Sila dna 4mm.
4,5 2
12
4Home Kuchyňa a jedáleň Panvice Keramické panvice TOP CERA panvica s keramickým povrchom 26 cm

TOP CERA panvica s keramickým povrchom 26 cm

Výpredaj

TOP CERA panvica s keramickým povrchom 26 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis 

Panvica s keramickým nepriľnavým povrchom so špeciálnou tepelnou vodivosťou dna zaistí efektívne, rýchle a zdravé vyprážanie a varenie bez prepálenia na min. množstvo tuku (aj bez) alebo skvelé dusenie vo vlastnej šťave. Panvica dlho drží teplotu. Kvalitná keramická vrstva nehrdzavie, je odolná proti oderu a poškriabaniu a vďaka rýchlemu varenie a vyprážanie pri vysokých teplotách zostanú chuť, vitamíny a obsah živín v pokrmoch zachované.

Jedinečný keramický povrch zároveň chráni pred prudkým zvýšením teploty a tým aj pred vznikom škodlivých látok v pripravovanej strave. Rukoväť je tepelne izolovaná a protišmyková. Možno používať na všetky typy spotrebičov, vrátane indukcie. Keramická panvica je vhodná do umývačky na riad. Kvalita overená českým certifikátom. Sila dna 4mm.

 

 

Elektrika: áno
Farba: zelená
Indukcia: áno
Plyn: áno
Priemer: 26 cm
Sklenená pokrievka: nie
Sklokeramika: áno
Typ panvy: Univerzálny
Umývačka: áno
Veľkosť: 26 cm
 100862
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť