Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Parník Lanit Plast COLD FRAME 1,5 x 3 single Parník Lanit Plast COLD FRAME 1,5 x 3 single
Parník so šikmou strechou je vyrobený z hliníkových profilov, plného PVC a komôrkového polykarbonátu. Má 4 pevné obvodové steny a jedno otváravé strešné okno. Okno je možné zaistiť v mierne pootvorené polohe (výška štrbiny cca 7cm). Okno je vyrobené z číreho plného PVC Hi-Impact (zvýšená odolnosť), boky z komôrkového polykarbonátu 4 mm. Tepelne izolujúce boky parníku ochráni rastliny pred jarnými prízemnými mrazíkmi a priehľadné okno zaistí dostatok svetla.Dodávame ako stavebnicu - doba montáže cca 30 min.
0,0 0
38

Parník Lanit Plast COLD FRAME 1,5 x 3 single

Parník Lanit Plast COLD FRAME 1,5 x 3 single

Dostupnosť: Vypredané

PopisParník so šikmou strechou je vyrobený z hliníkových profilov, plného PVC a komôrkového polykarbonátu. Má 4 pevné obvodové steny a jedno otváravé strešné okno. Okno je možné zaistiť v mierne pootvorené polohe (výška štrbiny cca 7cm). Okno je vyrobené z číreho plného PVC Hi-Impact (zvýšená odolnosť), boky z komôrkového polykarbonátu 4 mm. Tepelne izolujúce boky parníku ochráni rastliny pred jarnými prízemnými mrazíkmi a priehľadné okno zaistí dostatok svetla.
 
Dodávame ako stavebnicu - doba montáže cca 30 min.

Dĺžka (cm): 104 cm
Materiál: polykarbonát
Plocha: 0,55 m2
Šírka (cm): 53 cm
 675272
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť