Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Robot kuchynský RM-3250 HAPPY HOUR Concept Robot kuchynský RM-3250 HAPPY HOUR Concept
 Multifunkčný kuchynský robot českej značky CONCEPT s vysokým výkonom a bohatým príslušenstvom využijete pri každodennom príprave pokrmov . Okrem obvyklých funkcií zvládne i mletie maku a orechov alebo nastrúha zemiaky na zemiakové placky. Prečo sa rozhodnúť pre kuchynský robot s makomlýnkem a príkonom 900 W RM - 3250bc: 1.SILNÝ MOTORVýkonný motor s príkonom 900W je možné regulovať 2 rýchlosťami otáčok . Polohu PULSE využijete pre pulzný režim motora , napríklad pri výrobe ľadovej triešte . Stlačením tlačidla TURBO krátkodobo zvýšite rýchlosť otáčok motora. 2.Bezpečnosť A STABILITAKuchynský robot má zabudovanú bezpečnostnú poistku . Motor spotrebiča je možné zapnúť len ak je riadne nasadené príslušenstvo. Vďaka prísavným protišmykovým nožičkám je robot dostatočne stabilný. 3.veľké KAPACITA NÁDOBHnetacie nádoba o XL objemom 3000 ml bude postačujúca aj pre veľkú rodinu. V nádobe mixéra môžete mixovať naraz až 1500 ml tekutín. 4.ZVÝŠENÍ ÚČINNOSTIZlepšenie účinnosti pri hnetenie, sekanie a krájanie môžete dosiahnuť nasadením pomocného plastového noža nad základný nôž. 5.NADSTANDARTNÍ PRÍSLUŠENSTVO 3 strúhací kotúče - jemný , hrubý a kotúč na zemiakové placky mlynček na mak , melie aj bylinky , kávu , strukoviny , orechy citrusovač Anti - Drip praktický zobáčik zaistí bezpečné preliatie šťavy do pohára hnetací nástavec spracuje kysnuté cesto šľahací nadstavec šľahanie krémov , šľahačky a vaječných bielkov sekací nôž naseká zeleninu , ovocie , mäso atď mixér - mixovanie koktejlov , polievok , výroba majonézy stierka + exkluzívna kuchárka 6.DESIGNVertikálne prevedenie kuchynského robota vám ušetrí až 35 % priestoru na kuchynskej linke. Vďaka tomu a tiež elegantnej čiernej farbe môžete mať tohto praktického pomocníka vždy po ruke. 7.HAPPY HOURS kuchynskými spotrebičmi Happy Hour v čiernej farbe môžete doladiť kuchyňu v jednom farebnom tóne. Do tejto rady ďalej patrí rýchlovarná kanvica RK - 2030, hriankovač TE - 2030, kuchynský kráječKP - 3530bc a kuchynská váha VK - 5580bc.
5,0 1
100
4Home Domáce spotrebiče Kuchynské roboty Robot kuchynský RM-3250 HAPPY HOUR Concept

Robot kuchynský RM-3250 HAPPY HOUR Concept

Doprava zadarmo

Robot kuchynský RM-3250 HAPPY HOUR Concept

Dostupnosť: Vypredané

PopisMultifunkčný kuchynský robot českej značky CONCEPT s vysokým výkonom a bohatým príslušenstvom využijete pri každodennom príprave pokrmov . Okrem obvyklých funkcií zvládne i mletie maku a orechov alebo nastrúha zemiaky na zemiakové placky.

Prečo sa rozhodnúť pre kuchynský robot s makomlýnkem a príkonom 900 W RM - 3250bc:

 

1.SILNÝ MOTOR
Výkonný motor s príkonom 900W je možné regulovať 2 rýchlosťami otáčok . Polohu PULSE využijete pre pulzný režim motora , napríklad pri výrobe ľadovej triešte . Stlačením tlačidla TURBO krátkodobo zvýšite rýchlosť otáčok motora.

 

2.Bezpečnosť A STABILITA
Kuchynský robot má zabudovanú bezpečnostnú poistku . Motor spotrebiča je možné zapnúť len ak je riadne nasadené príslušenstvo. Vďaka prísavným protišmykovým nožičkám je robot dostatočne stabilný.

 

3.veľké KAPACITA NÁDOB
Hnetacie nádoba o XL objemom 3000 ml bude postačujúca aj pre veľkú rodinu. V nádobe mixéra môžete mixovať naraz až 1500 ml tekutín.

 

4.ZVÝŠENÍ ÚČINNOSTI
Zlepšenie účinnosti pri hnetenie, sekanie a krájanie môžete dosiahnuť nasadením pomocného plastového noža nad základný nôž.

 

5.NADSTANDARTNÍ PRÍSLUŠENSTVO

 • 3 strúhací kotúče - jemný , hrubý a kotúč na zemiakové placky
 • mlynček na mak , melie aj bylinky , kávu , strukoviny , orechy
 • citrusovač Anti - Drip
 • praktický zobáčik zaistí bezpečné preliatie šťavy do pohára
 • hnetací nástavec
 • spracuje kysnuté cesto
 • šľahací nadstavec
 • šľahanie krémov , šľahačky a vaječných bielkov
 • sekací nôž
 • naseká zeleninu , ovocie , mäso atď
 • mixér - mixovanie koktejlov , polievok , výroba majonézy
 • stierka + exkluzívna kuchárka

 

6.DESIGN
Vertikálne prevedenie kuchynského robota vám ušetrí až 35 % priestoru na kuchynskej linke. Vďaka tomu a tiež elegantnej čiernej farbe môžete mať tohto praktického pomocníka vždy po ruke.

 

7.HAPPY HOUR
S kuchynskými spotrebičmi Happy Hour v čiernej farbe môžete doladiť kuchyňu v jednom farebnom tóne. Do tejto rady ďalej patrí rýchlovarná kanvica RK - 2030, hriankovač TE - 2030, kuchynský kráječKP - 3530bc a kuchynská váha VK - 5580bc.

Farba: čierna
Hmotnosť: 5,9 kg
Objem (l): 2 l
Príkon: 900 W
 103367
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť