Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Robotická ruka Robotická ruka
Stáva sa Vám, že sedíte pohodlne na pohovke a nemôžete dosiahnuť na stôl potrebné pre ovládač alebo sušienku? S touto robotickú rúk sa Vám zmení život. Nemusíte sa nahýbať alebo dokonca vstávať z pohovky. Jednoducho si zaobstarajte túto robotickú ruku, ktorá má v sebe šikovný mechanizmus, ktorý Vám umožní podať čokoľvek zo stola. Palec je nepohyblivý, ostatnými prstami manipulujete pomocou tiahla.
0,0 0
6

Robotická ruka

Robotická ruka

Dostupnosť: Vypredané

PopisStáva sa Vám, že sedíte pohodlne na pohovke a nemôžete dosiahnuť na stôl potrebné pre ovládač alebo sušienku? S touto robotickú rúk sa Vám zmení život. Nemusíte sa nahýbať alebo dokonca vstávať z pohovky. Jednoducho si zaobstarajte túto robotickú ruku, ktorá má v sebe šikovný mechanizmus, ktorý Vám umožní podať čokoľvek zo stola. Palec je nepohyblivý, ostatnými prstami manipulujete pomocou tiahla.

Dĺžka (cm): 55 cm
Materiál: plast
 591484
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť