Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Samonafukovacia karimatka 186 x 53 x 3 cm, nešmýkavá Samonafukovacia karimatka 186 x 53 x 3 cm, nešmýkavá
Karimatka samonafukovacia s protišmykovým povrchom, s úsporným balením - stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky.Hrúbka 3 cm, rozmer 186 x 53 cm. Váha 1,1 kg. Rozmer obalu - 27 cm dĺžka, priemer 19 cm. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti.
0,0 0
20
4Home Záhrada a hobby Kempovanie, cestovanie Karimatky a matrace Samonafukovacia karimatka 186 x 53 x 3 cm, nešmýkavá

Samonafukovacia karimatka 186 x 53 x 3 cm, nešmýkavá

Samonafukovacia karimatka 186 x 53 x 3 cm, nešmýkavá

Dostupnosť: Vypredané

PopisKarimatka samonafukovacia s protišmykovým povrchom, s úsporným balením - stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutiu ústami, prípadne tým možno docieliť väčšej tuhosti karimatky.
 
Hrúbka 3 cm, rozmer 186 x 53 cm. Váha 1,1 kg. Rozmer obalu - 27 cm dĺžka, priemer 19 cm. Výrobok je vhodný na kempovanie. Proti gumotextilným lehátkam má veľkú výhodu v skladnosti a nízkej hmotnosti, proti klasickej karimatke má výhodu v pohodlnom ležaní a v trvanlivosti.

Dĺžka (cm): 186 cm
Farba: modrá
Hmotnosť: 1,1 kg
Šírka (cm): 53 cm
Výška (cm): 3 cm
 675869
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť