Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x
 izoluje teplo celoročné Český výrobok Prikrývky a vankúše Antistress získali výborné vlastnosti vďaka použitiu mikrovláknovej tkaniny pretkanou sieťou karbónových vlákien. Karbónové vlákna slúži na odvod statickej elektriny a napätie a teda vám prikrývka zaistí spokojný a pokojný spánok. Prikrývky a vankúše Antistress sú vyrobené tradičným spôsobom českej výroby značky Kvalitex. Povrchovým materiálom prikrývok je tkanina Antistress, ktorá je vyrobená inovatívnou technológiou z polyesterových mikrovlákien. Jemná mikrovláknová tkanina je pretkaná sieťou karbónových vlákien, ktoré zaisťujú funkčnosť tkaniny. Karbónové vlákno slúži prevažne na odvod statickej elektriny, napätie a teda stresu tela zákazníka. Vďaka tomuto má zákazník veľmi kvalitný a spokojný spánok. Polyesterová mikrovlákna majú polovičný priemer, než vlákna hodvábna. Pre predstavu mikrovlákno je desaťkrát slabšie než ľudský vlas. Tietoto mikrovlákna dodávajú tkanine príjemný pocit dotyku, tkanina je veľmi jemná a ľahká a vysoko absorpčná. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovlákien a svojou nekrčivosťou.Tkanina Antistress odpudzuje vlhkosť a chlad z vonkajšieho prostredia, teda v horúcom podnebí chladí a v chladnom naopak hreje. Celoročná prikrývka Antistress obsahuje termicky spájané duté vlákno. Duté vlákno je v tvare rúna a je plne posilanizované. Táto termicky pojená rúna dutých vlákien vynikajú vysokou hrejivosťou, ale zároveň vzdušnosťou a ľahkosťou.Spojením dvoch materiálov (tkanina Antistress a termicky pojené duté vlákno) sa prikrývky Antistress zaradili medzi veľmi žiadané a veľmi populárne produkty.Prikrývky aj vankúše Antistress sú vhodné pre alergikov. Zloženie vankúšov Antistress: Povrch: tkanina Antistress - 98% polyester - mikrovlákno 2% karbónové vlákna Výplň: 100% polyester - guličkové duté vlákno Pomocná textília: 100% polypropylén (netkaná textília) Zloženie prikrývky: Povrch: tkanina 100% polyester mikrovlákno + siet karbónových vlákien Výplň: 100% polyester (duté vlákno) Hmotnosti: Vankúš: 700 g Prikrývka: 850 g
0,0 0
-1
4Home Bytový textil Vankúše a prikrývky Sety prikrývok a vankúšov set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x

set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x

set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x

Dostupnosť: neaktívny produkt

Popis  • izoluje teplo
  • celoročné
  • Český výrobok

Prikrývky a vankúše Antistress získali výborné vlastnosti vďaka použitiu mikrovláknovej tkaniny pretkanou sieťou karbónových vlákien. Karbónové vlákna slúži na odvod statickej elektriny a napätie a teda vám prikrývka zaistí spokojný a pokojný spánok.

Prikrývky a vankúše Antistress sú vyrobené tradičným spôsobom českej výroby značky Kvalitex. Povrchovým materiálom prikrývok je tkanina Antistress, ktorá je vyrobená inovatívnou technológiou z polyesterových mikrovlákien. Jemná mikrovláknová tkanina je pretkaná sieťou karbónových vlákien, ktoré zaisťujú funkčnosť tkaniny. Karbónové vlákno slúži prevažne na odvod statickej elektriny, napätie a teda stresu tela zákazníka. Vďaka tomuto má zákazník veľmi kvalitný a spokojný spánok. Polyesterová mikrovlákna majú polovičný priemer, než vlákna hodvábna. Pre predstavu mikrovlákno je desaťkrát slabšie než ľudský vlas. Tietoto mikrovlákna dodávajú tkanine príjemný pocit dotyku, tkanina je veľmi jemná a ľahká a vysoko absorpčná. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovlákien a svojou nekrčivosťou.
Tkanina Antistress odpudzuje vlhkosť a chlad z vonkajšieho prostredia, teda v horúcom podnebí chladí a v chladnom naopak hreje.

 

Celoročná prikrývka Antistress obsahuje termicky spájané duté vlákno. Duté vlákno je v tvare rúna a je plne posilanizované. Táto termicky pojená rúna dutých vlákien vynikajú vysokou hrejivosťou, ale zároveň vzdušnosťou a ľahkosťou.
Spojením dvoch materiálov (tkanina Antistress a termicky pojené duté vlákno) sa prikrývky Antistress zaradili medzi veľmi žiadané a veľmi populárne produkty.
Prikrývky aj vankúše Antistress sú vhodné pre alergikov.

 

 

Zloženie vankúšov Antistress:

  • Povrch: tkanina Antistress - 98% polyester - mikrovlákno 2% karbónové vlákna
  • Výplň: 100% polyester - guličkové duté vlákno
  • Pomocná textília: 100% polypropylén (netkaná textília)

 

Zloženie prikrývky:

  • Povrch: tkanina 100% polyester mikrovlákno + siet karbónových vlákien
  • Výplň: 100% polyester (duté vlákno)

 

Hmotnosti:

  • Vankúš: 700 g
  • Prikrývka: 850 g

Farba: biela
Materiál: 100% polyester
Materiál výplne: duté vlákno
 214594K3
Zdieľať
kvalitex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť