Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sodastream Jet White LE 2v1 Sodastream Jet White LE 2v1
SodaStream predstavuje skvelé rodinné balenie s bohatým príslušenstvom. V exkluzívnej edícii nájdete výrobník SodaStream Jet, bombičku CO2 pre prípravu 60 litrov nápoja, tri fľaše na sódu s objemom 0,9 litrov a 1 liter, dva sirupy o objeme 500 ml a 12 testovacích sirupov pre výrobu až 12 litrov nápoja. Pripravte si perlivý nápoj stlačením jedného tlačidla. Jednoducho si môžete nastaviť aj intenzitu nasýtenia CO2 podľa vašej chuti a priania. Vyberte si vašu obľúbenú príchuť limonády zo širokej ponuky na trhu. Výrobníky SodaStream sú navyše vysoko ekologickým riešením, všetko čo potrebujete je jedna fľaša s bezpečnostným uzáverom. Fľaše SodaStream sú navyše vyrobené z kvalitného plastu. Poteší vás tiež originálny dizajn a energeticky šetrný prevádzku. Prístroj totiž k svojmu fungovaniu nepotrebuje elektrickú energiu. Rozmery: 42 x 14 x 22 .Parametre a špecifikácie:Ďalšie funkcie: Možnosť voľby intenzity nasýtenia CO2 Ekologický a energeticky šetrný prevádzku Príprava perlivých nápojov a sódy jedným stlačením Možnosť bohatého výberu príchuťouBalenie obsahuje: 1 ks prístroja JET SodaStream 1 ks praktické plastové fľaše (0,9 l) 2 ks praktické plastové fľaše (1 l) 1 ks bombička CO2 pre prípravu 60l nápoja 2 ks sirupov 500 ml (Orange, Red Berry)
5,0 3
60

Sodastream Jet White LE 2v1

Doprava zadarmo

Sodastream Jet White LE 2v1

Dostupnosť: Vypredané

PopisSodaStream predstavuje skvelé rodinné balenie s bohatým príslušenstvom. V exkluzívnej edícii nájdete výrobník SodaStream Jet, bombičku CO2 pre prípravu 60 litrov nápoja, tri fľaše na sódu s objemom 0,9 litrov a 1 liter, dva sirupy o objeme 500 ml a 12 testovacích sirupov pre výrobu až 12 litrov nápoja. Pripravte si perlivý nápoj stlačením jedného tlačidla. Jednoducho si môžete nastaviť aj intenzitu nasýtenia CO2 podľa vašej chuti a priania. Vyberte si vašu obľúbenú príchuť limonády zo širokej ponuky na trhu. Výrobníky SodaStream sú navyše vysoko ekologickým riešením, všetko čo potrebujete je jedna fľaša s bezpečnostným uzáverom. Fľaše SodaStream sú navyše vyrobené z kvalitného plastu. Poteší vás tiež originálny dizajn a energeticky šetrný prevádzku. Prístroj totiž k svojmu fungovaniu nepotrebuje elektrickú energiu. Rozmery: 42 x 14 x 22 .
 
Parametre a špecifikácie:
 
Ďalšie funkcie:
  • Možnosť voľby intenzity nasýtenia CO2
  • Ekologický a energeticky šetrný prevádzku
  • Príprava perlivých nápojov a sódy jedným stlačením
  • Možnosť bohatého výberu príchuťou
 
 
Balenie obsahuje:
  • 1 ks prístroja JET SodaStream
  • 1 ks praktické plastové fľaše (0,9 l)
  • 2 ks praktické plastové fľaše (1 l)
  • 1 ks bombička CO2 pre prípravu 60l nápoja
  • 2 ks sirupov 500 ml (Orange, Red Berry)

Farba: biela
Objem (l): 1 l
 105094
Zdieľať
sodastream

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť