Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Spievajúci ryba Spievajúci ryba
 keď spozoruje pohyb, začne spievať a tancovať každému známe piesne Spievajúca ryba bude nečakaným pobavením pre každého, kto len prejde okolo nej. Zabudovaný detektor pohybu zaregistruje niekoho v okolí a rybka začne svoje predstavenie. Pri zvukoch obľúbených piesní „Don´t worry be happy“ alebo „Take me to the river“ začne do rytmu plieskať chvostíkom, otáčať hlavu dopredu a otvárať papuľku presne podľa spievaných slov. Pri tomto predstavení Vám nezostane nič iné, než sa od smiechu búchať do kolien. Odporúčame ako vtipný darček pre všetkých, ktorí majú radi srandu. Rybku môžete zavesiť na stenu alebo postaviť na stôl. Na štyri 1,5 V batérie, ktoré nie sú súčasťou dodávky. Rozmery: 34 x 23,5 x 10 cm.
0,0 0
18

Spievajúci ryba

Výpredaj

Spievajúci ryba

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • keď spozoruje pohyb, začne spievať a tancovať každému známe piesne

Spievajúca ryba bude nečakaným pobavením pre každého, kto len prejde okolo nej. Zabudovaný detektor pohybu zaregistruje niekoho v okolí a rybka začne svoje predstavenie. Pri zvukoch obľúbených piesní „Don´t worry be happy“ alebo „Take me to the river“ začne do rytmu plieskať chvostíkom, otáčať hlavu dopredu a otvárať papuľku presne podľa spievaných slov. Pri tomto predstavení Vám nezostane nič iné, než sa od smiechu búchať do kolien. Odporúčame ako vtipný darček pre všetkých, ktorí majú radi srandu. Rybku môžete zavesiť na stenu alebo postaviť na stôl. Na štyri 1,5 V batérie, ktoré nie sú súčasťou dodávky.

Rozmery: 34 x 23,5 x 10 cm.

 500673
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť