Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sprej na lepenie pneu 450ml CAPTAIN Sprej na lepenie pneu 450ml CAPTAIN
Rýchlo a účinne utesní prepichnutou pneumatiku bez nutnosti demontáže kolesa a ber náradia. Špeciálny latexová formula, utesňuje diery a nafukuje pneumatiku. Vhodné na väčšinu normálnych vpichov a pomalé unikanie tlaku, použiteľné na porušenie pneumatiky až do veľkosti 5 mm.Návod na použitie:Ak je to možné odstrániť predmet, ktorý spôsobil prepichnutie.Nastavte koleso ventilčekom hore.Dôkladne pretrepte sprej pred použitím.Naskrutkujte hadičku spreje na ventilček.Držte sprej vzpriamene a zatlačte na spúšťač spreje.Pneumatika sa nafúkne a utesní za 1-3 minúty.Uzavrite ventilček kolesá a ihneď sa rozbehnite, aby sa prípravok v kole rovnomerne rozprestrel (Ujeďte minimálne 3-5 km). Takáto oprava len len dočasná (pre núdzový dojazd k pneuservisu). Pneumatiku je potrebné následne odborne opraviť. V pneuservise informujte obsluhu o použití tohto lieku.
0,0 0
3
4Home Záhrada a hobby Auto-moto Ostatné auto-moto doplnky Sprej na lepenie pneu 450ml CAPTAIN

Sprej na lepenie pneu 450ml CAPTAIN

Sprej na lepenie pneu 450ml CAPTAIN

Dostupnosť: Vypredané

PopisRýchlo a účinne utesní prepichnutou pneumatiku bez nutnosti demontáže kolesa a ber náradia. Špeciálny latexová formula, utesňuje diery a nafukuje pneumatiku. Vhodné na väčšinu normálnych vpichov a pomalé unikanie tlaku, použiteľné na porušenie pneumatiky až do veľkosti 5 mm.
 
Návod na použitie:
Ak je to možné odstrániť predmet, ktorý spôsobil prepichnutie.
Nastavte koleso ventilčekom hore.
Dôkladne pretrepte sprej pred použitím.
Naskrutkujte hadičku spreje na ventilček.
Držte sprej vzpriamene a zatlačte na spúšťač spreje.
Pneumatika sa nafúkne a utesní za 1-3 minúty.
Uzavrite ventilček kolesá a ihneď sa rozbehnite, aby sa prípravok v kole rovnomerne rozprestrel (Ujeďte minimálne 3-5 km). Takáto oprava len len dočasná (pre núdzový dojazd k pneuservisu). Pneumatiku je potrebné následne odborne opraviť. V pneuservise informujte obsluhu o použití tohto lieku.

Objem (l): 0,45 l
 674967
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť