Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sušiak záhradný IDEA 60 m, Leifheit Sušiak záhradný IDEA 60 m, Leifheit
 ekonomický vonkajšie sušiak jednoduché rozloženie a zloženie pomocou držákové západky nastaviteľná výška sušiaku Záhradný sušiak na bielizeň Idea 60 m Testrite je ekonomický vonkajší sušiak s celkovou dĺžkou UV odolných šnúr 60 m Tento rozmer zaisťuje dostatočnú plochu až pre 6 práčok bielizne. Kvalitné konštrukčné materiály sú vysoko odolné voči korózii a vplyvom počasia. Jednou z mnohých výhod sušiaku, je jednoduché rozloženie a zloženie pomocou držákové západky. Ďalšou veľkou prednosťou je nastaviteľná výška sušiaku. UV odolné šnúry umožňujú jednoduché čistenie (zamedzujú následnému špinenie bielizne). Obsah balenia: sušiak, šnúry k sušiaku, vlastný držiak k zapusteniu do betónu alebo flexibilnému zaskrutkovaniu do zeme (samorezný držiak). Rozmery v zloženom stave: 188x12x12 cmRozmery v rozloženom stave: 173x216 cm Tento produkt je z dôvodu rozmerov možné doručovať len prostredníctvom Slovenskej pošty. Ak zvolíte iného dopravcu, bude doprava prispôsobená týmto požiadavkám.
0,0 0
72
4Home Upratovanie Pranie a sušenie Sušiaky na bielizeň Sušiak záhradný IDEA 60 m, Leifheit

Sušiak záhradný IDEA 60 m, Leifheit

Výpredaj Doprava zadarmo

Sušiak záhradný IDEA 60 m, Leifheit

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • ekonomický vonkajšie sušiak
  • jednoduché rozloženie a zloženie pomocou držákové západky
  • nastaviteľná výška sušiaku

Záhradný sušiak na bielizeň Idea 60 m Testrite je ekonomický vonkajší sušiak s celkovou dĺžkou UV odolných šnúr 60 m Tento rozmer zaisťuje dostatočnú plochu až pre 6 práčok bielizne. Kvalitné konštrukčné materiály sú vysoko odolné voči korózii a vplyvom počasia. Jednou z mnohých výhod sušiaku, je jednoduché rozloženie a zloženie pomocou držákové západky. Ďalšou veľkou prednosťou je nastaviteľná výška sušiaku. UV odolné šnúry umožňujú jednoduché čistenie (zamedzujú následnému špinenie bielizne).

 

Obsah balenia: sušiak, šnúry k sušiaku, vlastný držiak k zapusteniu do betónu alebo flexibilnému zaskrutkovaniu do zeme (samorezný držiak).

 

Rozmery v zloženom stave: 188x12x12 cm
Rozmery v rozloženom stave: 173x216 cm

 

Tento produkt je z dôvodu rozmerov možné doručovať len prostredníctvom Slovenskej pošty. Ak zvolíte iného dopravcu, bude doprava prispôsobená týmto požiadavkám.

 214675
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť