Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tapeta 3D Batmobile čierny Tapeta 3D Batmobile čierny
3D tapeta Batmobile čierna. Čierna glazúra na elegantný 3D tapete Batmobile je hlboká a temná, v kvalite jedinečná a baví nás! Hrdina z Gothamu Vám bude nablízku.3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže. Batmobile môžete jednoducho inštalovať rovnakým spôsobom ako ostatné typy 3D tapiet na stenu, ale môže byť aj variantom stolného objektu.
0,0 0
16

Tapeta 3D Batmobile čierny

Tapeta 3D Batmobile čierny

Dostupnosť: Vypredané

Popis3D tapeta Batmobile čierna. Čierna glazúra na elegantný 3D tapete Batmobile je hlboká a temná, v kvalite jedinečná a baví nás! Hrdina z Gothamu Vám bude nablízku.
 
3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže. Batmobile môžete jednoducho inštalovať rovnakým spôsobom ako ostatné typy 3D tapiet na stenu, ale môže byť aj variantom stolného objektu.

Dĺžka (cm): 29,5 cm
Farba: čierna
Materiál: porcelán
Šírka (cm): 13,5 cm
 502823
Zdieľať
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť