Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Topvet Balzam na tapky Topvet Balzam na tapky
Ako sa starať o labky?Naši zvierací kamaráti nenosia topánky a aj keď je nášľapná plocha labiek prispôsobená k vyššej odolnosti, pôsobí na ne mnoho negatívnych vplyvov okolitého prostredia. Dôležité je, že tieto negatívne vplyvy pôsobia na labky celoročne, čo je skutočnosť, ktorú si veľa chovateľov neuvedomuje. V zime je to hlavne posypová soľ, chlad a ostré zmrazky ktoré môžu labku poraniť. V lete sú to potom najmä horúce asfaltové a betónové povrchy z ktorých sa pôsobením horúčavy uvoľňujú škodlivé látky, olejové škvrny a iné všadeprítomné chemikálie ktoré môžu vyvolať zápaly labiek alebo aj spôsobiť poranenie. Rovnako negatívne pôsobí ostré kamenisté povrchy, blato ai.Ochranné a regeneračné balzamy PETS ARE FRIENDS®PETS are FRIENDS - Balzam na pazúriky - ochranný a regeneračný 50mlPETS are FRIENDS - Balzam na labky - ochranný a regeneračný 300 mlPETS are FRIENDS - Balzam na labky - ochranný a regeneračný 850 mlPreventívne ošetrovanie labiek Ochranným a regeneračným balzamom na labkyPETS ARE FRIENDS®je účinnou prevenciou a pomáha ochrániť labky zvierat pred škodlivými vplyvmi prostredia a predchádzať nepríjemným a bolestivým zápalom. Balzam pôsobí nielen ochranne a protizápalovo ale potláča aj svrbenie. Používa sa nielen pred vychádzkou ako prevencia, ale aj po návrate ako prostriedok pre účinnú regeneráciu.Neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o labky je aj ošetrovanie pazúrikov a drápkového lôžka. Pazúriky by mali byť pevné, tvrdé, ale zároveň pružné, tak aby nedochádzalo k ich štiepeniu a lámaniu, ktoré môže mať za následok bolestivé poranenia. Kvalitná starostlivosť o pazúriky zaistí Ochranný a regeneračný balzam na pazúriky PETS ARE FRIENDS®, svojho druhu unikátny výrobok.
4,0 23
3

Topvet Balzam na tapky

Topvet Balzam na tapky

Dostupnosť: Vypredané

PopisAko sa starať o labky?
Naši zvierací kamaráti nenosia topánky a aj keď je nášľapná plocha labiek prispôsobená k vyššej odolnosti, pôsobí na ne mnoho negatívnych vplyvov okolitého prostredia. Dôležité je, že tieto negatívne vplyvy pôsobia na labky celoročne, čo je skutočnosť, ktorú si veľa chovateľov neuvedomuje. V zime je to hlavne posypová soľ, chlad a ostré zmrazky ktoré môžu labku poraniť. V lete sú to potom najmä horúce asfaltové a betónové povrchy z ktorých sa pôsobením horúčavy uvoľňujú škodlivé látky, olejové škvrny a iné všadeprítomné chemikálie ktoré môžu vyvolať zápaly labiek alebo aj spôsobiť poranenie. Rovnako negatívne pôsobí ostré kamenisté povrchy, blato ai.
 
Ochranné a regeneračné balzamy PETS ARE FRIENDS®
PETS are FRIENDS - Balzam na pazúriky - ochranný a regeneračný 50ml
PETS are FRIENDS - Balzam na labky - ochranný a regeneračný 300 ml
PETS are FRIENDS - Balzam na labky - ochranný a regeneračný 850 ml
 
Preventívne ošetrovanie labiek Ochranným a regeneračným balzamom na labky
 
PETS ARE FRIENDS®
 
je účinnou prevenciou a pomáha ochrániť labky zvierat pred škodlivými vplyvmi prostredia a predchádzať nepríjemným a bolestivým zápalom. Balzam pôsobí nielen ochranne a protizápalovo ale potláča aj svrbenie. Používa sa nielen pred vychádzkou ako prevencia, ale aj po návrate ako prostriedok pre účinnú regeneráciu.
 
 
 
Neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o labky je aj ošetrovanie pazúrikov a drápkového lôžka. Pazúriky by mali byť pevné, tvrdé, ale zároveň pružné, tak aby nedochádzalo k ich štiepeniu a lámaniu, ktoré môže mať za následok bolestivé poranenia. Kvalitná starostlivosť o pazúriky zaistí Ochranný a regeneračný balzam na pazúriky PETS ARE FRIENDS®, svojho druhu unikátny výrobok.

Objem (ml): 50 ml
 496425
Zdieľať
topvet

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť