Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 427 cm Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 427 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou s priemerom 427 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 42 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Šesť nôh v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytuje vysokú stabilitu. Skákacia plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 380 cm je pripevnená 96 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 165x3 mm, 40N. Výška odrazovej plochy od zeme je 86 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ochranná sieť má výšku 180 cm a drží ju 6 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sú pripevnené pomocou skrutiek, podložiek a matíc. Nohy sú priskrutkované skrutkami s krížovou hlavou.Tento model má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony.
 
Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu.
 
Obsah balenia:
skruž
6 nôh tvare W
stĺpy
bezpečnostná sieť
kľúč
krížový skrutkovač
montážny materiál
 
Certifikácia: CE / TÜV / GS EN-71.
0,0 0
238
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Trampolíny Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 427 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 427 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 427 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisTrampolína OmniJump s ochrannou sieťou s priemerom 427 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 42 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Šesť nôh v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytuje vysokú stabilitu. Skákacia plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 380 cm je pripevnená 96 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 165x3 mm, 40N. Výška odrazovej plochy od zeme je 86 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ochranná sieť má výšku 180 cm a drží ju 6 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sú pripevnené pomocou skrutiek, podložiek a matíc. Nohy sú priskrutkované skrutkami s krížovou hlavou.Tento model má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony.
 
Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu.
 
Obsah balenia:
skruž
6 nôh tvare W
stĺpy
bezpečnostná sieť
kľúč
krížový skrutkovač
montážny materiál
 
Certifikácia: CE / TÜV / GS EN-71.

Farba: modrá
Nosnosť: 140 kg
Priemer: 427 cm
Výška (cm): 266 cm
 675527
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť