Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Zápisníček s tetováním Zápisníček s tetováním
 tetovací zápisníček pre zábudlivcov už budete vedieť, čo máte urobiť používajte metódy ako v škole Už nikdy nezabudnete urobiť dôležité úlohy! Vytetovaný zápisníček TO-DO TATTOO ™ je vychytávka všestranného využitia. Lístok s úlohami sa ľahko stratí ale s týmto zápisníčkom zaručene na nič nezabudnete. Balenie obsahuje dvanásť to-do formulárov, ktoré si môžete vytetovať kamkoľvek na telo a pero so zdravotne nezávadným prateľným atramentom. Zabúdate často? Potom nie je nič jednoduchšie, ako využiť tohto originálneho riešenia!
0,0 0
4

Zápisníček s tetováním

Zápisníček s tetováním

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • tetovací zápisníček pre zábudlivcov
  • už budete vedieť, čo máte urobiť
  • používajte metódy ako v škole

Už nikdy nezabudnete urobiť dôležité úlohy! Vytetovaný zápisníček TO-DO TATTOO ™ je vychytávka všestranného využitia. Lístok s úlohami sa ľahko stratí ale s týmto zápisníčkom zaručene na nič nezabudnete. Balenie obsahuje dvanásť to-do formulárov, ktoré si môžete vytetovať kamkoľvek na telo a pero so zdravotne nezávadným prateľným atramentom. Zabúdate často? Potom nie je nič jednoduchšie, ako využiť tohto originálneho riešenia!

 601534
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť