Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fiskars W82 vytrhávač buriny teleskopický Fiskars W82 vytrhávač buriny teleskopický
Vytrhávač buriny Fiskars je dômyselný vynález. Je určený na ničenie bodliakov i púpavy bez použitia chémie. Jeho čeľuste z nerezovej oceli s hlbokým dosahom uchopí koreň z viacerých smerov a vo väčšej hĺbke. Burinu nemusíme vykopávať, ani sa k nemu zohýbať. Uvoľňovací mechanizmus pomáha vyhodiť vytrhnutú burinu. Nový teleskopický prírastok do kategórie vytrhávačov buriny je dĺžkovo nastaviteľný podľa výšky užívateľa, takže jeden nástroj môžu používať všetci členovia rodiny bez rozdielu výšky. Páka sa opiera o zem.
4,0 3
37
4Home Záhrada a hobby Záhradné náradie a potreby Ostatné záhradné náradie Fiskars W82 vytrhávač buriny teleskopický

Fiskars W82 vytrhávač buriny teleskopický

Fiskars W82 vytrhávač buriny teleskopický

Dostupnosť: Vypredané

PopisVytrhávač buriny Fiskars je dômyselný vynález. Je určený na ničenie bodliakov i púpavy bez použitia chémie. Jeho čeľuste z nerezovej oceli s hlbokým dosahom uchopí koreň z viacerých smerov a vo väčšej hĺbke. Burinu nemusíme vykopávať, ani sa k nemu zohýbať. Uvoľňovací mechanizmus pomáha vyhodiť vytrhnutú burinu. Nový teleskopický prírastok do kategórie vytrhávačov buriny je dĺžkovo nastaviteľný podľa výšky užívateľa, takže jeden nástroj môžu používať všetci členovia rodiny bez rozdielu výšky. Páka sa opiera o zem.

Farba: čierna
 602257
Zdieľať
fiskars

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť