Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
LanitPlast Skylight Palram 6 x 6 zahradný domček LanitPlast Skylight Palram 6 x 6 zahradný domček
Plastový záhradný domček na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, kempingových, motoristických a ďalších potrieb. Záhradný domček má kovovú nosnú konštrukciu a zvyšok domčeku ( steny, strecha, výplne dverí, podlaha ) je vyrobený z nerozbitného plastu ( polykarbonát - PC ). Strecha je najväčšou výhodou tohto domčeka - je vyrobená zo špeciálneho nerozbitného polykarbonátu v kovovo šedej jednostranne priesvitnej farbe. Do domčeka tak celú strechou preniká difúzne svetlo, ktoré zabezpečí dokonalé presvetlenie celého vnútorného priestoru. Farba strechy súčasne zvýšenou mierou obmedzuje množstvo tepla prenikajúceho do domčeka - tepelné spektrum slnečného žiarenia je materiálom strechy z veľkej väčšiny odrazené späť do vonkajšieho priestoru. Steny domčeka sú z nepriehľadného šedého polykarbonátu. Sklon strechy je cca 30 stupňov, čo výrazne znižuje množstvo a tlak snehu na strechu.
0,0 0
499
4Home Záhrada a hobby Záhradné domčeky a skleníky Záhradné domčeky LanitPlast Skylight Palram 6 x 6 zahradný domček

LanitPlast Skylight Palram 6 x 6 zahradný domček

LanitPlast Skylight Palram 6 x 6 zahradný domček

Dostupnosť: Vypredané

PopisPlastový záhradný domček na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, kempingových, motoristických a ďalších potrieb. Záhradný domček má kovovú nosnú konštrukciu a zvyšok domčeku ( steny, strecha, výplne dverí, podlaha ) je vyrobený z nerozbitného plastu ( polykarbonát - PC ). Strecha je najväčšou výhodou tohto domčeka - je vyrobená zo špeciálneho nerozbitného polykarbonátu v kovovo šedej jednostranne priesvitnej farbe. Do domčeka tak celú strechou preniká difúzne svetlo, ktoré zabezpečí dokonalé presvetlenie celého vnútorného priestoru. Farba strechy súčasne zvýšenou mierou obmedzuje množstvo tepla prenikajúceho do domčeka - tepelné spektrum slnečného žiarenia je materiálom strechy z veľkej väčšiny odrazené späť do vonkajšieho priestoru. Steny domčeka sú z nepriehľadného šedého polykarbonátu. Sklon strechy je cca 30 stupňov, čo výrazne znižuje množstvo a tlak snehu na strechu.

Dĺžka (cm): 194 cm
Farba: sivá
Materiál: plast
Šírka (cm): 194 cm
 604862
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť