Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
gély acai berry gély acai berry
 odbúrava tukové bunky vypína pokožku bojuje s ceulitidou SLIMline obsahuje extrakt z kakaa, ktoré pomáha stimulovať lipolýzu v pokožke a podkoží, a tak rozkladá tukové bunky na voľné mastné kyseliny a glycerol a tukové bunky zmenšujú svoj ??objem, pokožka sa vyhladzuje a pôsobí zdravším dojmom. CELUline s extraktom brečtanu a škorice efektívne bojuje s celulitídou, ktorá postihuje kožu v dôsledku hromadenia tukového tkaniva a starnutia podkožného väziva. Objem: 150 ml Acai berry sa prirodzene vyskytuje v Južnej Amerike v srdci Amazonského dažďového pralesa. Pôvodné indiánske kmene ho používajú ako mocný zdroj sily, energie pre komplexné očistenie tela a zabránenie predčasnému starnutiu organizmu. Magická sila acai je skrytá vo fialovo tmavých bobulích, ktoré obsahujú bohatý komplex vitamínov, minerálov, nenasýtených mastných kyselín, bielkovín, vlákniny, rastlinných sterolov a mnohých ďalších látok.
0,0 0
12

gély acai berry

gély acai berry

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • odbúrava tukové bunky
  • vypína pokožku
  • bojuje s ceulitidou

SLIMline obsahuje extrakt z kakaa, ktoré pomáha stimulovať lipolýzu v pokožke a podkoží, a tak rozkladá tukové bunky na voľné mastné kyseliny a glycerol a tukové bunky zmenšujú svoj ??objem, pokožka sa vyhladzuje a pôsobí zdravším dojmom.

CELUline s extraktom brečtanu a škorice efektívne bojuje s celulitídou, ktorá postihuje kožu v dôsledku hromadenia tukového tkaniva a starnutia podkožného väziva.

Objem: 150 ml

Acai berry sa prirodzene vyskytuje v Južnej Amerike v srdci Amazonského dažďového pralesa. Pôvodné indiánske kmene ho používajú ako mocný zdroj sily, energie pre komplexné očistenie tela a zabránenie predčasnému starnutiu organizmu. Magická sila acai je skrytá vo fialovo tmavých bobulích, ktoré obsahujú bohatý komplex vitamínov, minerálov, nenasýtených mastných kyselín, bielkovín, vlákniny, rastlinných sterolov a mnohých ďalších látok.

 300335
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť