Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Orion

ORION je tradičná česká rodinná firma pôsobiaca na trhu do roku 1992, ktorá sa snaží pre svojich zákazníkov zaistiť zaujímavý a kvalitný tovar do kuchyne aj celej domácnosti. Všetko robí s maximálnou snahou o to, aby potešila všetky vekové kategórie, aby si každý zákazník našiel favoritov podľa osobného štýlu a aby jej výrobky boli kvalitné, funkčné a svojim majiteľom dobre slúžili. V súčasnej dobe je stabilnou a prosperujúcou firmou s viac ako stovkou predajní v Českej republike aj na Slovensku.
 
Výrobky starostlivo vyberá, zdokonaľuje, navrhuje vlastné designy, testuje a „oblieka“ do obalov navrhnutých vlastným dizajnovým oddelením. Každý produkt prejde rukami niekoľkých ľudí, než doputuje na svoje miesto, kde slúži a robí radosť. Orion ponúka riad a panvice s rôznymi povrchmi, kvalitné nerezové hrnce a pekáče, nerezové a titánové nože, smaltované riady, silikónové formy a kuchynské pomôcky, termohrnčeky a termonádoby, porcelánové taniere, odpadkové koše, zametače alebo napríklad najrôznejšie potreby pre gril.
celý text skryť text
Štítky:
Filtre:
Cena:
 
 
Farba: