Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Domo

Značka DOMO je pôvodnou belgickou značkou domácich spotrebičov rodinnej firmy Linea 2000. História spoločnosti Linea 2000 sa začala písať už v roku 1986 ako dovozca rôznych značiek domácich elektrospotrebičov na belgický trh. Neskôr spoločnosť založila a do dnes sa stará o svoju vlastnú značku spotrebičov nesúcich názov DOMO.
 
Za viac ako 30 rokov sa spoločnosť a jej značka DOMO stala najväčšou belgickou značkou domácich spotrebičov a jej sortiment zahŕňa viac než 300 modelov v rôznych kategóriách: kuchyňa, káva a raňajky, chladenie a mrazenie, domácnosť, osobná starostlivosť a sezónne produkty. Značka DOMO si u každého svojho spotrebiča zakladá na vysokej kvalite, slušivom dizajne, jednoduchom používaní a dostupnej cene.
celý text skryť text
Štítky:
Filtre:
Cena:
 
 
Farba: