Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Riekanky a pesničky pre najmenšie detičky Riekanky a pesničky pre najmenšie detičky
 viac než 50 najznámejších pesničiek a riekaniek Hudobné CD, ktoré na slovenskom trhu dlho chýbalo, pre najmenších a ich rodičov z edície "Šťastná mamička". Tradičná česká riekanky (Paci, paci, Ententyky, Polámal sa mraveneček), známej národnej pesničky (Ja do lesa nepôjdem, Mačka lezie dierou, Pec nám spadla) nahovorila as deťmi naspievala herečka a moderátorka Klára Doležalová. S niektorými popevky (Zlatá brána, Kolo, kolo mlynský, halí bieli ...) jej pomohla dcéra Natálka. Klára Doležalová má nielen hereckú a spevácku prípravu, ale navyše je verejnosťou vnímaná ako príjemná a kultivovaná osobnosť so skvelým rodinným zázemím a môže byť pre všetkých "šťastnú mamičkou".Viac ako päťdesiat najznámejších pesničiek a riekaniek pre najmenších!
4,0 2
5
4Home AAAAA QUANTI Riekanky a pesničky pre najmenšie detičky

Riekanky a pesničky pre najmenšie detičky

Výpredaj

Riekanky a pesničky pre najmenšie detičky

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • viac než 50 najznámejších pesničiek a riekaniek

Hudobné CD, ktoré na slovenskom trhu dlho chýbalo, pre najmenších a ich rodičov z edície "Šťastná mamička". Tradičná česká riekanky (Paci, paci, Ententyky, Polámal sa mraveneček), známej národnej pesničky (Ja do lesa nepôjdem, Mačka lezie dierou, Pec nám spadla) nahovorila as deťmi naspievala herečka a moderátorka Klára Doležalová. S niektorými popevky (Zlatá brána, Kolo, kolo mlynský, halí bieli ...) jej pomohla dcéra Natálka. Klára Doležalová má nielen hereckú a spevácku prípravu, ale navyše je verejnosťou vnímaná ako príjemná a kultivovaná osobnosť so skvelým rodinným zázemím a môže byť pre všetkých "šťastnú mamičkou".
Viac ako päťdesiat najznámejších pesničiek a riekaniek pre najmenších!

 604302
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť