Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
SIGG NAT Siggnificant Black fľaša 1,0 l SIGG NAT Siggnificant Black fľaša 1,0 l
Fľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusu hliníka, čo im dodáva dokonalú tesnosť, pevnosť, trvanlivosť a to pri nízkej hmotnosti. Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky nezávadná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri preliačiny fľaše sa flexibilne prispôsobí novému tvaru, neolúpe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.Uzáver New Active Top (NAT) sa ľahko používa - otočením zvolíte jednu zo 4 polôh - otvoriť, zavrieť, air (vypustenie vzduchu z perlivých nápojov), clean (čistenie fľaše a viečka - viečko sa dá pohodlne rozložiť, aby umývanie bolo ľahšie). Vďaka unikátnemu systému je viečko 100% tesné is perlivými nápojmi - kedy pred otvorením dôjde k odpusteniu prebytočného vzduchu vďaka špeciálnemu ventilu. Používanie tohto viečka je skutočne jednoduché - ako by ste pili slamkou - už nie je nutné fľašu nakláňať.
0,0 0
26
4Home Kuchyňa a jedáleň Termosky a fľaše na pitie SIGG NAT Siggnificant Black fľaša 1,0 l

SIGG NAT Siggnificant Black fľaša 1,0 l

SIGG NAT Siggnificant Black fľaša 1,0 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisFľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusu hliníka, čo im dodáva dokonalú tesnosť, pevnosť, trvanlivosť a to pri nízkej hmotnosti. Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky nezávadná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri preliačiny fľaše sa flexibilne prispôsobí novému tvaru, neolúpe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.
 
Uzáver New Active Top (NAT) sa ľahko používa - otočením zvolíte jednu zo 4 polôh - otvoriť, zavrieť, air (vypustenie vzduchu z perlivých nápojov), clean (čistenie fľaše a viečka - viečko sa dá pohodlne rozložiť, aby umývanie bolo ľahšie). Vďaka unikátnemu systému je viečko 100% tesné is perlivými nápojmi - kedy pred otvorením dôjde k odpusteniu prebytočného vzduchu vďaka špeciálnemu ventilu. Používanie tohto viečka je skutočne jednoduché - ako by ste pili slamkou - už nie je nutné fľašu nakláňať.

Farba: čierna
Materiál: hliník
Objem (l): 1 l
 104958
Zdieľať
sigg

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť