Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Skleník LanitGarden 6x10 - 5700, 185 x 310 x209 cm Skleník LanitGarden 6x10 - 5700, 185 x 310 x209 cm
Skleník LanitGarden 6x10 - 5700, všeobecné vlastnosti: Polykarbonátové presklenie je do hliníkových profilov zasunuté po obvode. Jedná sa o jedinečné riešenie, ktoré výrazne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Jednokrídlové dvere na pántoch možno namontovať ako pravé alebo ľavé. Prvok bežný až u skleníkov vyššej cenovej kategórie. Skleník je vyrobený z hliníkových profilov a je dodávaný s presklením z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Jedná sa o vysoko kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (na slnku a mrazu nekrehne, nežltne). Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitia je poskytovaná predĺžená záruka v dĺžke 10 rokov. Polykarbonát ku skleníkom Lanit Plast má slovenské atesty z českých skúšobní. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo priamo na základňu z pozinkovaného plechu. Skleník LanitGarden, o bsah balenia: Jednokrídlové dvere na pántoch (Š x V otvoru = 56 × 171 cm), AL profily a polykarbonátové presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, základňa z pozinkovaného plechu, všetok spojovací materiál. Skleník je dodávaný vrátane základne!
0,0 0
340
4Home Záhrada a hobby Záhradné domčeky a skleníky Skleníky a parníky Skleníky Skleník LanitGarden 6x10 - 5700, 185 x 310 x209 cm

Skleník LanitGarden 6x10 - 5700, 185 x 310 x209 cm

Skleník LanitGarden 6x10 - 5700, 185 x 310 x209 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkleník LanitGarden 6x10 - 5700, všeobecné vlastnosti:
 
Polykarbonátové presklenie je do hliníkových profilov zasunuté po obvode. Jedná sa o jedinečné riešenie, ktoré výrazne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Jednokrídlové dvere na pántoch možno namontovať ako pravé alebo ľavé. Prvok bežný až u skleníkov vyššej cenovej kategórie.
 
Skleník je vyrobený z hliníkových profilov a je dodávaný s presklením z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Jedná sa o vysoko kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (na slnku a mrazu nekrehne, nežltne). Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitia je poskytovaná predĺžená záruka v dĺžke 10 rokov. Polykarbonát ku skleníkom Lanit Plast má slovenské atesty z českých skúšobní. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo priamo na základňu z pozinkovaného plechu.
 
Skleník LanitGarden, o bsah balenia: Jednokrídlové dvere na pántoch (Š x V otvoru = 56 × 171 cm), AL profily a polykarbonátové presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, základňa z pozinkovaného plechu, všetok spojovací materiál. Skleník je dodávaný vrátane základne!

Materiál: polykarbonát
Veľkosť: 185 x 310 x209 cm
 603227

Súvisacie videa:

LanitPlast

Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť